Пологівські атлети привезли медалі із Генічеська Есть фото

20 Вересня в 07:20  0  692

СпортПологівські атлети привезли медалі із Генічеська

З 14 по 16 вересня у Генічеську пройшов Міжнародний турнір "AZOV POWER CUP 2018" з жиму штанги лежачи, становій тязі, багатоповторного жиму,підйому штанги на біцепс

 

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з усієї України.
Також поїхали змагатися і спортсмени СК «Олімп» Пологівської ДЮСШ на чолі з тренером Юрієм Клименком.У жорсткій конкуренції силачів було нелегко, але наші спортсмени повернулися додому з медалями і нагородами.

 

Жим штанги лежачи у своїх вагових категоріях: Артем Клименко,Максим Сіденко,Олександр Сіденко,Юрій Клименко, Юрій Тоцький,Катерина Колесник,Аня Хоменко посіли перші місця,Олександр Вязовцев посів друге місце.

 

У становій тязі у своїх вагових категоріях Яна Радченко,та Єгор Редька посіли перші місця.

 

Підйом штанги на біцепс тренер команди, Юрій Клименко посів 1 місце.

 

Перемоги і нагороди – нові досягнення в скарбничках наших силачів, стимул тренуватися ще завзятіше, а для інших приклад для наслідування. Наші спортсмени доводять, що спорт – це не тільки сила, а ще й краса та здоров’я.

 

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторовні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

 


Прислал: Юрій КЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)