Як змусити ЖЕК виконувати свої обов'язки?

29 Березня 2016 07:11  0  2267

Народна новинаЯк змусити ЖЕК виконувати свої обов'язки?

Мешканці буд. №4 пров.Водопровідний, м.Пологи пишуть:

 

Споруда в якій ми мешкаємо знаходиться у самому центрі міста, є будівлею старого зведення. Їй більш ніж 50 років, але за весь цей час повний капітальний ремонт фасаду та крівлі будинка не був здійснений.

 

Ми не одноразово по одиночці зверталися до КУП "Житлосервіс" з питанням течі крівлі будинку, яка завдає не лише матеріальних збитків але й збитків не сумісних для здоров’я людини (що може призвести до тяжких лeгеневих захворювань та ін.). Крівля будинка була частково полагоджена, але не завжди в тих місцях, які потребували реагування працівників, і з новими погодними «негараздами»наші проблеми поверталися на своє місце.

 

05.09.2015 року ми створили колективну заяву про існуючу проблему у кількості 4х примірників, по дорозі в ЖЕК. Один примірник занесли до Мера Пологівької Міської Ради(Корольова В.Л.), 2й примірник до зам. голови Пологівської Районної Ради(Вєтрова Ю.А) ,3й примірник залишили секретарю в приймальні КУП Житлосервіс,(оскільки начальника не було на місці), в 20денний термін нам надали письмову відповідь Міська Рада та Районна Рада,що наш дім було долучено до переліку з ремонту об’єктів житлового фонду Mіської Pади на 2016 рік у зв’язку з відсутністю можливості у поточному році виготовити проектно- кошторисну документацію, провести її експертизу та виконати роботи в зимовий період, ЖЕК нажаль не надав ніякої відповіді.

 

Осінь 2015, зимовий та весняний початок 2016 був дуже щедрим на опади, а ми й досі сподіваємось і чекаємо обіцяного...

 

Навіть з вулиці видно як цвітуть відкоси у мешканців будинку, які мокрі стіни самого дому(можна лише приставити який сморід та цвіль в середені оселі)? Невже треба звертатися до Запоріжжя чи Києва но НКРЄ,адже ми лише хочемо належного виконання обов’язків згідно з законом та договора!

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)