Газовики знову за своє: у квитанціях занижують показники лічильників

2 Червня 2021 11:57  0  1572

Події містаГазовики знову за своє: у квитанціях занижують показники лічильників

В березні до журналістів Газети пологівці вже зверталися зі скаргами про неправильну фіксацію показників лічильника газовиками. Нині підприємство продовжує навмисно виставляти абонентам “Запоріжгазу” занижені показники. Таким чином, людей втягнули в борги перед компанією за спожитий газ.

 

Зважаючи на планове здорожчання блакитного палива, яке знову гряде, штучні борги змусять людей сплатити вже за новими дорожчими тарифами, - в цьому впевнена мешканка мікрорайону Пологи - 5 Наталя Антонець.

“У платіжках відсутня графа із показниками лічильника, кількість використаних кубів газу теж не вказана. Значиться тільки тариф і сума. Сума значно менша, ніж за моїми підрахунками відповідно до кількості спожитого газу. Зрозуміло, що різницю використаних кубів споживачам доведеться сплачувати за новими цінами. Відповідно до моїх підрахунків, я вже заборгувала компанії кілька тисяч гривень.”, - обурюється пенсіонерка.

 

Жінка користується особистим кабінетом на 104 або диктує показники лічильника за телефоном. Але кожного разу отримує невідповідні цифри у квитанціях про сплату за газ, що надходять щомісяця.

 

Коли ж додзвонилася до Центру обслуговування клієнтів “Запоріжгазу”, там запропонували жінці надіслати фото в електронному виді, яке б підтвердило справжність вказаних неї показників.


Пологівчанка обурена, бо такої технічної можливості немає. Жінка зі страхом чекає на нові цифри у платіжці, які впевнена з'являться одразу після здорожчання газу. Та стверджує, що така проблема із газовиками не поодинока. Мешканці багатоповерхівок, так само не перший місяць отримують квитанції з заниженими показниками використаного газу.

 

Нагадаємо, що це далеко не перша спроба “Запоріжгазу” збагатитися шляхом заниження показників газових лічильників. Масово з такою “фішкою” підприємства, пологівці зіткнулися у березні - квітні місяці перед підвищенням ціни на газ, яка пройшла у травні.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
4
Сміх
42
Жах
64
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)