Газові баталії пологівців продовжуються: переплата стала боргом

6 Травня в 14:09  0  1628

На районіГазові баталії пологівців продовжуються: переплата стала боргом

Газовики продовжують знущатися над населенням. Після публікації історії пологівця Володимира Тоцького про нарахування боргу газовою службою за відключений і невикористаний газ, до редакції Газети почали звертатися і інші обдурені клієнти ПАТ “Запоріжгазу.”


Одну з родин села Поліг спіткала схожа проблема. Вони є споживачами газу і справно платили по рахункам.


Аж у лютому 2019 року споживачі газу дивним чином опинилися у “боржниках”. Наразі, окрім суми за фактично спожитий газ, людям плюсують ще й вигаданий борг.
Після звернення до ПАТ “Запорожгазу”, їм надали незрозуміле письмове пояснення. Виявляється, через те, що споживачі газу не врегулювали питання щодо повернення переплати впродовж трьох років, їхні кошти були зараховані на рахунок ПАТ “Запорожгазу”. Як сума переплати переросла у борг, який продовжує рости, не зрозуміло!


Цікаво, що переплата не відображалась ні в одній із платіжок за період 2015 - 2018 року. Не було ніякого сповіщення про цей факт абонентам “Запоріжгазу”, ані телефоном, ані письмовим повідомленням. Переплата, яка виявилась ще 2015 року на їх рахунку, стала так би мовити "прихованим донарахуванням".

 

Газова служба готова з'ясовувати стосунки лише у судовому порядку.


Сім'я, що постраждала від колізій з газовиками, продовжує сплачувати по факту спожитого газу і збирати документи, аби довести правомірність своїх дій. Бо крім цих непорозумінь, газовики нарікають на відсутність плати за один місяць. Це при тому, що всі оплачені платіжки за спожитий газ - на руках абонентів.

 

Хто повинен вплинути на газових монополістів аби люди могли користуватися газом без зайвого клопоту і затрат?

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
32
Жах
100
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 06.05.2019 15:53
Не зовсім гаразд і по сплаті за спожиту єл.енергію бувшими абонентами від залізниці.Мешканці багатоквартирних будинків по Щасливій на протязі 4х місяців не можуть сплатити за спожиту ел.енергію-не приносять квитанціїї на оплату , а самостійно сплатити через термінали , немає нових розрахункових рахунків .
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)