Ринок газу: Правом обирати постачальника газу хочуть наділити ОТГ

15 Січня 2021 09:04  0  1281

На Вкраїні та у світіРинок газу: Правом обирати постачальника газу хочуть наділити ОТГ

При чому це буде за замовченням, тобто якщо ви самостійно не обрали постачальника

 

Україні слід змінювати правила гри на ринку газу. Одна з пропозицій наділити об’єднані територіальні громади правом обирати постачальника газу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

 

Він наголосив, що ухваленні на сьогодні рішення, що дозволять встановити ціну на газ для побутових споживачів на рівні 6,9 грн за кубічний метр, тимчасові. Ринок газу потребує змін.

 

Одним з кроків до його зміни, може стати поява об’єднань споживачів.

 

“В Європі є такі варіанти, коли постачальників обирають об’єднання споживачів. У них і більше ринкової сили для того, щоб отримувати кращі умови від постачальників. Крім того, вони можуть для цього виділити професійну людину. В Україні для цього можна використовувати об’єднані територіальні громади. Вони будуть обирати постачальника для тих, хто не хоче або не може це робити самостійно. При чому це буде за замовченням, тобто якщо ви самостійно не обрали постачальника, за вас це зробить ОТГ. Також це буде стосуватися тих споживачів, чиїм постачальником автоматично став „постачальник останньої надії“, зараз це Нафтогаз. Для реалізації цього варіанту потрібні законодавчі зміни, але депутати фракції Слуга Народу пообіцяли над цим попрацювати”, — написав Вітренко.

 

Він додав, що як альтернатива це можуть бути місцеві органи влади.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
13
Сміх
11
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)