Конфлікт другу добу: газовики та пологівці не можуть знайти компроміс Есть фото

19 Липня в 16:34  0  2148

Події містаКонфлікт другу добу: газовики та пологівці не можуть знайти компроміс

Не встигли вщухнути газові пристрасті на вул. Франко з місцевим мешканцем Іваном Мацурою, як розпочався новий конфлікт, що теж пов'язаний із газом.

 

Нагадаємо, після перевірки газового лічильника пологівця Івана Мацури, “Запоріжгаззбут” виставив йому рахунок у сумі 11 тис грн за нібито самовільне втручання до механізму. Наразі чоловік доводить свою непричетність юридично адже міськгаз погрожує відключенням газу.

 

Якраз у тому ж районі вчора зранку стався порив газопроводу, як наслідок - витік газу.

 

 

О 5:30 жителька вул. Волошкової Любов Скрипець викликала аварійну газову допомогу. За словами сусідів, майже всі чули різкий запах газу. Враховуючи складність ситуації, 36 абонентів довелося відключити від газопостачання. Всі жителі добровільно дали згоду на тимчасове відключення і залишаються без газу вже другу добу. Лише у домівку Івана Мацури не змогли увійти.

 

 

“То й не дивно, він боргу не признає тому й не сплачує. Якщо зараз газовики перекриють йому газ, Іванові прийдеться сплатити за виставленим рахунком, або не бачити йому блакитного палива,” - говорять сусіди.

 

 

Що кажуть у міськгазі?

“Полагодити порив можливо тільки за умови відключення перерахованої кількості абонентів. Робота буде тривати приблизно одного дня, якщо все піде як треба, - говорить виконуючий обов'язки старшого майстра ділянки, Петро Яворський.

 

На запитання до помічника керівника міськгазу Павла Онищенка про те, чи підключать Івана до газопостачання після усунення наслідків пориву, останній неоднозначно відповів: “Цим питанням будуть займатися юристи нашої організації”.

 

Тим часом невдоволені абоненти чекають на полагодження газової мережі, а роботи ще й не розпочинались. Сьогодні жителям, які залишаються без газу, вже урвався терпець, адже вони розуміють складність ситуації. Сусід Іван не пустить до своєї оселі газовиків, а ті не зможуть виконати відповідні ремонтні роботи. Люди відчувають себе заручниками ситуації.

 

Таким чином нас хочуть змусити надавити на сусіда, аби він допустив до оселі місцевих газовиків для відключення газопостачання. Декому з жінок сьогодні викликали “швидку”, дехто виплескував свою агресію на сусіда та ситуація не змінилася - газу немає, - обурюються сусіди.

 

 

Жителі вул. Франка сьогодні зверталися до прокуратури, телефонували на Урядову гарячу лінію та у відділення Запоріжнафтогазу. Зокрема вони викликали поліцію та місцеву владу. Наразі ситуація залишається безкомпромісною.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО
Фотограф: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)