"Нічого не зміниться": в "Нафтогазі" назвали ціну на газ в вересні

17 Серпня в 18:19  0  1761

На Вкраїні та у світі"Нічого не зміниться": в "Нафтогазі" назвали ціну на газ в вересні

Сьогодні питання ціни на газ для населення є одним з найбільш пріоритетних як для пересічних українців, так і для влади. Як відомо, після того, як президентом України став Володимир Зеленський, ціна на газ була істотно знижена, хоч і зменшення було поступовим по серпень місяць включно. Що стосується ціни на «блакитне паливо» на вересень місяць, то про це більш детально розповіли в НАК «Нафтогазі України».

 

Таким чином, в «Нафтогазі» зазначили, що ціна на газ для українців у вересні місяців змінюватися не буде. Згідно з даними компанії, з 1 вересня 2019 року ціна на газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання буде перебувати на рівні 4640 - 5204 гривні за одну тисячу метрів кубічних (без ПДВ і витрат на транспортування).

 

За наявними даними, запропоновані ціни на природне паливо з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. У повідомленні компанії говориться: «У порівнянні з цінами на серпень 2019 року, у вересні ціни не змінюються».

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
5
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)