Квитанції, показники, розрахунки, вибір постачальника газу – все онлайн

2 Липня в 08:00  0  1188

Ноу-хауКвитанції, показники, розрахунки, вибір постачальника газу – все онлайн

Близько 200 тисяч абонентів області вже мають особистий кабінет, який вони створили на сайті 104.ua

 

Такі люди цілодобово мають змогу контролювати свій рахунок, вносити показники лічильника і платити за газ з мінімальною комісією. А відтепер щомісяця такі абоненти мають змогу отримувати квитанції про оплату в електронному вигляді.

 

"Це зручна послуга для абонентів, що отримують пільги та субсидії. відповідно кожного місяця такі абоненти мають змогу переглянути об'єми державного нарахування і побачити об'ємну картину по платіжкам" – коментує Наталія Галустова – начальник управління зовнішніх комунікацій АТ “Запоріжгаз”.

 

Останнім часом абоненти Пологівщини активна реєструються онлайн. Серед їх числа додаються чимало людей літнього віку, які за допомогою помічників, опановують нескладну науку самообслуговування через мережу, адже це зручно, мобільно, заощаджує час і кошти - повідомляють у міськгазі.

 

“Створити електронний кабінет легко для цього достатньо мати власно електронну адресу. Реєстрація в особистому кабінеті займає лише декілька хвилин. У сайта зручний інтерфейс, тому варто кілька разів спробувати – і все вийде!

 

Аби створити особистий кабінет на сайті 104.ua треба вибрати опцію реєстрація, що у верхньому вікні, познайомитися та погодитися з умовами підключення. Далі у наступному вікні з переліку слід обрати свою газопостачальна компанію, потім необхідно ввести номер особового рахунку та точну суму останнього платежу, контактний номер телефону та електронну пошту. Після введення даних на електронну пошту прийде лист підтвердження, а слідом за ним ще один з логіном та паролем входу до особистого кабінету» - повідомляє Наталія Віталіївна.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
2
Сміх
1
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)