Вона вже третя! Допоможіть Гусарці стати запорізьким неймовірним селом України Есть фото

28 Травня 2016 10:40  0  2170

Новини БільмакаВона вже третя! Допоможіть Гусарці стати запорізьким неймовірним селом України

Інтернет-портал rayonka.com вже писав, що початку травня на сайті agroportal.ua стартувало голосування півфіналу всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України”. Від Запорізької області предсталене лише одне село - Гусарка Куйбишевського району і поки вона впевнено тримає третю позицію серед 20-ти претендентів на перемогу.

 

Основна мета цього конкурсу, як зазначають організатори: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, розвитку сільських територій та громад , популяризувати життя в селі.

 

Однією із родзинок, що притаманні селу Гусарка є сторічна традиція, що передається від покоління до покоління - ткацтво. Виробам місцевих ткачинь притаманні: індивідуальність, виключна декоративність та композиція.

 

Голосування півфіналу добігає кінця, воно звершиться вже завтра 28 травня (включно), ще встигнете проголосувати!

 

Другий фінальний етап онйлайн-голосування стартує 1 червня. Тоді будуть оголошені 10 сіл - претендентів, що проходять у фінал конкурсу. Фінальне голосування триватиме з 1 червня по 15 липня. Переможців оголосять з 16 по 29 липня.

 

Віддати голос можна за посиланням http://agroportal.ua/publishing/konkurs/polufinal-vseukrainskogo-konkursa-neveroyatnye-sela-ukrainy-2016-golosuem/

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)