«Галицькі солодощі» з гірким присмаком

5 Червня в 09:16  0  2591

Події міста«Галицькі солодощі» з гірким присмаком

Ще рік тому про пологівські «Галицькі солодощі» писали в газеті та на міських сайтах як про успішну, надійну компанію, що радо запрошує в свій цех молодих спеціалістів. Сьогодні ситуація змінилась кардинально - і колишні співробітники просять допомоги у правоохоронних органів та застерігають потенційних працівників «не вестися» на обіцянки роботодавця.

 

Хоча за досвід керівникам «Солодощів» все ж варто подякувати, але не за професійний, а за життєвий: для багатьох звільнення з роботи виявилось захоплюючим квестом «Спробуй, відвоюй свою зарплату», але пройти його успішно поки що практичні нікому не вдалося.

 

Рік на обіцянках
Вже близько року працівниці цеху чують замість подяк за сумлінну працю обіцянки виплатити заборгованість за минулі місяці. Періодично обіцянки фінансового благополуччя змінюються на звинуваченні в крадіжках і зриву виробництва (при тому, що камери спостереження вправно працюють). Якість продукції, за спостереженнями постійних реалізаторів, також суттєво впала, почалися повернення товару та нарікання. Тож цілком прогнозовано працівники стали звільнятися, навіть не дочекавшись обіцяних виплат.

 

Сюрприз від роботодавця
Але особливий сюрприз чекав на колишніх працівниць в Центрі Зайнятості, коли виявилось, що за останні шість місяців роботодавець не сплатив до ЄСВ жодної копійки. Тож, чесно віддавши підприємству робочий час, відпрацювавши обов’язкові два тижні при звільненні, натомість кондитери отримали мінімальні 600 грн. державної допомоги, втратили можливість користуватися субсидією... Керівниця фірми заперечувала пряме порушення закону, пояснюючи відсутність нарахувань збоєм в програмі і запевняла, що найближчим часом відбудеться корегування помилково надісланих коштів. За півроку «найближчий час» для колишніх співробітників так і не настав.

 

У справедливості довгий шлях
В пошуках справедливості ошукані працівники написали заяву в прокуратуру. Наразі розгляд наданої інформації ще триває, і заявники не знають, на чий бік зглянеться Закон. А поки що керуюча компанією й далі шантажує людей, мовляв, якби заяву не писали, то гроші вже давно б сипалися з неба, а так – чекайте суду. Написали листа в Мінсоцпраці, подзвонили на «гарячу лінію»… Час спливає, частина колективу вже знайшла нову роботу, але не полишає надії отримати свої кровні та притягти до відповідальності нечесного керівника.

 

Будьте обережні
Ми б радо надали слово керівниці «Солодощів», але її телефон не на зв’язку, тобто до діалогу пані Галицька не готова. А поки що колишні працівники застерігають потенційний найманців: погоджуючись на роботу в цю сумнозвісну компанію, ви можете залишитись не тільки без заробітної плати, а й без соціальних гарантій. Життєвий досвід, звичайно, річ потрібна, але ж чи такою ціною?

 

Марина АНДРУСИШЕНА

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
66
Жах
46
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)