МИКОЛА ФРОЛОВ: потрібно прийти голосувати та обрати своє майбутнє!

22 Жовтня 2020 12:07  0  770

Рупор часуМИКОЛА ФРОЛОВ: потрібно прийти голосувати та обрати своє майбутнє!

Напередодні місцевих виборів до земляків звернувся лідер команди «ЗА МАЙБУТНЄ» до обласної ради, ректор Запорізького національного університету Микола Фролов:

 

Незабаром нам усім буде надана чергова можливість змінити своє життя. Чи то на краще, чи то на гірше. Однак, таким як раніше воно вже точно не буде. Хоча багато хто впевнений, що нічого не зміниться. Тому що при владі знову опиняться злодії та пройдисвіти. Зауважу скептикам, що цих самих злодіїв нам обирають не росіяни і, тим більше, не американці – ми самі. З року в рік.

 

З року в рік ми підпадаємо під чари кандидатів, щоб потім розчаровуватися в них. Ми віримо в щирих безхатченків із порожніми деклараціями і підіймаємо галас, коли за кілька років «служіння народу» нам демонструють їхні заморські вілли та валютні рахунки.

 

Так як же бути? Не ходити на вибори? Не варіант. Навіть якщо на голосування з'явиться одна людина – вибори відбудуться.

 

Давайте думати, аналізувати, порівнювати. Дізнайтеся про людину, що вона зробила за своє життя, як чинила в нелегкі хвилини, за що боролася, що відстоювала? Бо справи людини говорять про неї більше, ніж чутки. Саме справи, не чиїсь слова – її вчинки. І тоді вирішуйте: чи варто довіряти цій людині чи ні? Чи здатна вона зробити те, що обіцяє, чи ні. Сподіватися на неї чи не варто. Хоча сподіватися, за великим рахунком, потрібно лише на себе. Тоді ви ніколи не будете розчаровані в своєму виборі.

 

А на вибори, все-таки, прийти потрібно. Щоб вкотре спробувати змінити своє майбутнє. Змінити на краще. Так що 25-го – на виборчу дільницю! Там і зустрінемося? – запросив голосувати своїх земляків лідер команди «ЗА МАЙБУТНЄ» до обласної ради, ректор Запорізького національного університету Микола Фролов.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)