Обслуговування в магазинах, рух на дорогах та хмурі обличчя перехожих, - ось на що звернули увагу французи, відвідавши Запоріжжя!

10 Серпня в 11:33  0  1002

АсортіОбслуговування в магазинах, рух на дорогах та хмурі обличчя перехожих, - ось на що звернули увагу французи, відвідавши Запоріжжя!

Днями мала можливість зустрітися з родичами чоловіка, які давно мають французьке громадянство.


Олексій проживає у Французькому містечку Діжон (300 кілометрів від Парижу) вже 22 роки, одружений на корінній француженці Сандрін. Цього року сім'єю вирішили відвідати рідне Запоріжжя, останнього разу були тут у 2010 році.

 

Як журналіст, не могла не поцікавитися, що ж найбільше здивувало та запам'яталось європейцям на просторах рідної Батьківщини.

 

- У Запоріжжі помітно змінюється благоустрій міста. Минулого разу на центральних вулицях бачили багато бідних та нетверезих людей. Зараз їх значно менше. Для людей зручно, що продуктові магазини працюють до пізньої години, навіть цілодобово. У нас магазини зачиняються всі о 7 годині вечора, - ділиться враженнями Олексій.

 

Порівнюючи, наприклад, обслуговування покупців у магазинах, відмічають що українцям потрібно опановувати культуру спілкування. До привітливих французів, продавцям місцевих магазинів ще далеко.

 

- Зухвалі, проте не злі!, - так Сандрін охарактеризовує українських продавців. - Коли йдеш вулицею, не побачиш усміхнених перехожих, всі чомусь похмурі! У нашому містечку прийнято вітатися навіть з незнайомцями.

 

Гості мали можливість проїхатися дорогами Запорізької області. Останні їх просто шокували! Не лише своєю якістю, а й водінням автівок українцями.
Чітко дотримуватись правил дорожнього руху, це природно для французів, чого не скажеш про нашого брата.

 

- Не розумію як можна так спритно водити автівки, впевнено триматися за кермом, при цьому порушуючи правила дорожнього руху?, - говорить Сандрін. - Французи б тут їздити точно не змогли! Ми вміємо добре їздити лише у сонячну погоду по рівній дорозі, якщо ж на вулиці дощ чи сніг, це одразу спричинює масу аварій.

 

І, звичайно ж, українська гостинність дивує всіх іноземців без виключення! За словами, Сандрін, сімейні зустрічі у французів проходять більш стримано.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)