Чи зобов’язуватимуть пологівських школярів носити форму

12 Жовтня в 10:21  0  1069

ОсвітаЧи зобов’язуватимуть пологівських школярів носити форму

Навчальний рік вже в повному розпалі, але батьки учнів до сих пір остаточно не можуть визначитися, чи потрібно купувати їхнім дітям шкільну форму на зиму. Раніше керівництво навчальних закладів практикувало обов’язкове введення шкільної форми для учнів. Намагались навіть співпрацювати зі швейними фабриками, аби закуповувати одяг, але через високі ціни змушені були відмовитися від такої ідеї.


За роз’ясненням питання щодо запровадження шкільної форми у навчальних закладах району, ми звернулись до спеціаліста відділу освіти Наталії Корнієнко:


- В нашому районі на сьогодні ні в одному навчальному закладі не запроваджено шкільної форми. Більшість батьків не можуть фінансово це забезпечити. Конкретних вимог до введення шкільної форми у школах ніякими розпорядженнями не передбачено. Але дотримання певних вимог в одязі має бути. Це сприяє естетичному вихованню дітей і дотриманню шкільної дисципліни. Запровадити шкільну форму керівництво навчального закладу може тільки за погодженням з батьківським комітетом. Практично у школах існує певна умовна домовленість між керівництвом і батьками. Керівництво шкіл спільно із батьківським комітетом закладу можуть на власний розсуд обрати варіанти умовної шкільної форми. Сьогодні стандартним варіантом одягу для хлопців є брюки чорного кольору, для дівчат – юбка або сарафан, в холодну пору року дозволяється вдягати класичні чорні брюки. Верх одягу бажано підібрати нейтрального однотонного кольору, допускається вишиванка, - пояснила Наталя Михайлівна.


На думку спеціаліста, форма однозначно дисциплінує учнів і не виявляє соціальну різницю між ними.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)