Сільські амбулаторії Пологівщини отримали нові авто. Але не всі

21 Травня в 11:03  0  1337

На районіСільські амбулаторії Пологівщини отримали нові авто. Але не всі

Сьогодні, 21 травня, на площі Героїв перед Запорізької ОДА відбулося урочисте вручення позашляховиків «Renault Duster» для потреб сільської медицини.

 

Всього на Запорізьку область було закуплено 17 автомобілів на загальну суму 8,5 мільйона гривень за рахунок коштів субвенції з держбюджету на розвиток охорони здоров'я в сільській місцевості.

 

Примітно, що навіть банальна закупівля техніки зараз не обходиться без політичного забарвлення. На новеньких автомобілях величезними літерами красується напис «Допомога Поруч. Програма президента України "Доступна медицина". По всій видимості, робилося це, щоб сільські жителі під час парламентських виборів згадували досягнення колишнього президента.


Глава регіону Костянтин Бриль вручив ключі від нових авто всім головним лікарям медичних установ в районах області.

 

Представники районів відзначили, що дійсно сімейні лікарі потребують спецтехніки, яка необхідна для надання медичної допомоги людям на дому.

 

Новенькі втівки отримали новозбудовані медичні амбулаторії Інженерненської сільської ради і села Поліг. Ключі від автомобілів вручили головному лікарю Пологівського ЦПМСД Анні Дуб сьогодні, 21 травня.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
1
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)