Новий карантин, пологівський бізнес та майдан

16 Грудня 2020 09:25  0  1967

АктуальноНовий карантин, пологівський бізнес та майдан

Нещодавно стало відомо, що у новому 2021 році з 8-го січня в Україні почне діяти жорсткий карантин. Наразі у Києві українські підприємці намагаються донести владі через організовані мітинги, що їх бізнес черговий карантин просто не переживе. Серед мітингувальників є і пологівчани.

 

Під тегом #SaveФОП наші земляки вже втретє за цей місяць у столиці заявляють про себе та свої потреби. Так, Марина Сморода, реалізаторка непродовольчих товарів, передала останні новини з Києва:

 

«Ми готові навіть на справжній майдан проти введення жорсткого карантину у січні та обов’язкових касових апаратів. Наразі відбувається невелике протистояння, Омон блокує наші рухи. Проте на сьогоднішній сесії у Верховній Раді наші вимоги ні про скасування карантину, ні про касові апарати не були навіть включені у сесійний список».

 

4 грудня із Пологівського району у Києві було 25 підприємців. Сьогодні — трішки менше, 10. Але попри це ФОПівці не змінюють своєї думки і заявляють, що чергового карантину бізнес просто не переживе, і люди будуть вимушені припинити свою діяльність.

 

«Нічого позитивного для українського бізнесу в карантині немає. Навіть після, здавалося б, простого карантину вихідного дня відчутно знизився рівень продажу. А із зимового карантину ми просто можемо не вийти: сплачувати податки, оренду — на все потрібні гроші, яких через відсутність торгівлі просто не буде», — ділиться Марина.

 

У салоні краси «7 небо» зазначили, що навіть якщо роботу салону можна продовжити за записом, то фітнес зал доведеться закрити повністю:

 

«Ми ризикуємо втратити і клієнтів, і дохід. Набагато краще працювати в звичному режимі, та і багато людей приїжджають на процедури без запису».

 

Працівники кав’ярні, що у магазині «Ластівка», зазначили, що до нового карантину також не готові.

 

Пологівські заклади харчування ще під час 1-го карантину продовжували працювати у режимі доставки або замовлень «На виніс» із дотриманням всіх карантинних обмежень під час приготування їжі.

 

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжено до 28 лютого. Карантин із посиленням обмежень буде встановлено у період з 8-го до 24 січня. Уряд пов’язує це з тим, що на початку лютого вже постійною тенденцію стало зростання захворюваності на грип. У такий спосіб влада хоче наблизитися до цього періоду з найменшими цифрами щодо захворюваності на коронавірусну хворобу. Скоріше за все, попри незадоволення українських підприємців, влада змінювати свого рішення не буде. Отже, бізнесу знову доведеться адаптуватися.

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
13
Сміх
27
Жах
20
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)