Коли можна пройти флюрографію у Пологівській БЛІЛ

15 Грудня 2020 14:01  0  1699

Здоров'яКоли можна пройти флюрографію у Пологівській БЛІЛ

Через численні звернення громадян до лікарня повідомляємо, що в Пологівській БЛІЛ зроблено все можливе для розподілу потоків громадян при проходженні флюорографічного обстеження.

 

Роботу кабінету ФЛГ побудовано так, щоб здорові пацієнти не заразилися на гострий бронхіт, пневмонію та коронавірус, повідомив Газеті головний лікар Роман Кравченко

 

Лікарня закликає громадян пам’ятати про це і не порушувати встановлені правила:

 

З 8:30 до 9:00 в кабінеті ФЛГ проходять обстеження пацієнтів стаціонарних відділень без ознак вірусного захворювання.

 

З 9:00 до 12:00 приймаються стаціонарні хворі на пневмонію з терапевтичного та інфекційного відділення, громадяни з підозрою на ГРВІ, гострий бронхіт, пневмонію за електронним направлення від сімейного лікаря в залежності від результату тесту ПЛР. Результати обстеження цим пацієнтам видаються лаборантом після опису лікарем рентгенологом флюорографія в проміжок одного часу.

 

З 13:00 до 16:00 кабінет флюрографії приймає пацієнтів, які проходять обстеження для консультації на третинному рівні, працевлаштування, обстеження для оперативного лікування та інше.

 

Працівники лікарні закликають людей з повагою ставитися один до одного і дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції. Розділення хворих на флюорографічне обстеження — не примха, а вимушена міра для стримування поширення інфекції, захворювань та смертей, зазначає Роман Васильович

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

38
Супер
7
Сміх
11
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)