Пологівські фіскали долучились до заходу «Врожай-2019» Есть видео

23 Липня в 10:39  0  1112

На районіПологівські фіскали долучились до заходу «Врожай-2019»

З метою залучення до декларування громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки, у травні 2019 року у Запорізькій області розпочато захід «Врожай». Він спрямований на виявлення неоформлених найманих працівників, підвищення рівня виплати заробітної плати та забезпечення повноти нарахування і сплати податків.

 

Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, фахівці Пологівського управління спільно з представниками інших контролюючих органів у складі робочої групи здійснили виїзди до сільгосппідприємств і фермерських господарств Пологівського, Більмацького та Розівського районів.

 

Для залучення до оподаткування та сплати податків до бюджетів усіх рівнів спеціалісти управління обстежують усі сільські ради та ОТГ районів з визначенням урожайності ранніх зернових, трудових ресурсів, задіяних при збиранні врожаю.

 

 

Пологівське управління закликає фермерів та сільгоспвиробників до неухильного дотримання вимог чинного законодавства та звертається до громадян з проханням повідомляти фіскальну службу області про факти використання найманої праці без належного оформлення.

 

Зазначимо, з початку року 3413 громадян, які займалися обробкою земельних ділянок площею понад 2 га, задекларували майже 20 мільйонів гривень доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції. З цієї суми до бюджету надійде 3,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 298,5 тисячі гривень військового збору.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
6
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)