30 червня завершується кампанія декларування доходів громадян

30 Червня в 08:47  0  408

На районі30 червня завершується кампанія декларування доходів громадян

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує, що добігає до завершення кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році.

 

Строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи і сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначеній у такій Декларації, Законом України від 17 березня 2020 року №533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) від терміновано.

 

Відтак, громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати Декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 01 липня 2020 року. Таким чином, останній день подання декларації – 30.06.2020.

 

Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у Деклараціях, мають бути самостійно сплачені до 01 жовтня 2020 року.

 

Разом із тим, громадяни, які мають намір скористатися правом на податкову знижку, мають подавати Декларацію до завершення поточного року, тобто по 31 грудня 2020 року (включно).

 

Довідково: громадяни можуть подати декларацію про майновий стан і доходи до Центру обслуговування платників за місцем своєї реєстрації особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або при наявності кваліфікованого електронного підпису надіслати он-лайн через сервіс Державної податкової служби України «Електронний кабінет» на офіційному веб-порталі ДПС (http://cabinet.tax.gov.ua). Форма декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 (у редакції від 25.04.2019 №117)

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)