Українські санкції для Росії торкнулися і фінансів пологівців

1 Листопада в 14:52  0  1018

АктуальноУкраїнські санкції для Росії торкнулися і фінансів пологівців

Розширені санкції щодо юридичних та фізичних осіб, які причетні до агресії Росії на території України, охопили в тому числі і російські платіжні системи. Наказ № 467/2016 оприлюднений на сайті президента. В одному з чотирьох додатків міститься список компаній, чия діяльність на території України обмежена. Серед них популярні платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», «Міжнародні грошові перекази Лідер», «Юністрім», Anelik та Blizko. Зазначені системи охоплюють майже 50% ринку грошових переказів.

 

Невідомо, як росіяни, а пологівці вже відчули на собі санкції, зокрема, негативні моменти в результаті заборони платіжних систем, забивши на сполох на сторінці Газети ВКонтакті.

 

Щоб до кінця прояснити ситуацію, ми звернулися до фахівців у цій сфері.


Сергій Панченко, начальник Пологівського відділення АТ «Райфайзен Банк Аваль», підтвердив заборону:

 

«Так, робота цих платіжних систем була заблокована в день виходу наказу президента. Як правило, у всіх банків є і свої платіжні системи, але вони рідко працюють із закордоном напряму. Хоча є і міжнародні системи, не пов’язані з РФ, наприклад, «Western Union», «MoneyGram» або «Meest».


Ті платіжні системи, які були заборонені, звичайно, користувалися попитом і працювали переважно у країнах СНД. Тому ця заборона однозначно вплинула на пологівців!».

 

Чим були кращими системи «Юністрім» або «Золота корона»? Чим замінити заборонені платіжні системи? Як відтепер пологівцям здійснювати перекази в рублях? Деталі від фахівців у свіжому номері газети «Районка» цієї середи.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)