Як завершують навчальний рік учні Пологівського професійного ліцею?

2 Травня в 09:47  0  1030

ОсвітаЯк завершують навчальний рік учні Пологівського професійного ліцею?

Під час педагогічної ради, яку проводили дистанційно, керівництво Пологівського професійного ліцею наголосили, що навчальний рік 2019 - 2020 рр, в силу обставин що склалися, учні завершують дистанційно.

 

Згідно доповіді під час педради, було наголошено, на термінах здачі ЗНО у навчальному закладі.

 

- Навчальний заклад зареєстрований на 3 предмети у здачі ЗНО: українська мова та література, математика, історія. ЗНО буде проводитись по першому наміченому плану - кінець червня початок липня - основна сесія. Для дітей, які з об'єктивно підтверджених причин не змогли здати тестування під час основної сесії, у серпні буде проведено 2-гу, додаткову. За умови, якщо карантин буде продовжено і на липень, тоді, згідно повідомлення, у серпні розпочнеться основна сесія зі здачі ЗНО. Саме тому, незважаючи на те, що діти закінчують навчальний рік до 30 червня, ми не можемо видати їм атестати, без здачі ЗНО. До цих пір весь педагогічний колектив ліцею має приймати активну участь у проведенні активної підготовки дітей до екзаменування, - повідомив під час педради заступник директора з НВР Олексій Кудінов.

 

ЗНО відбудеться у будь-якому разі, навіть незважаючи на карантин - було повідомлено під час педради з посиланням на лист Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2020 року "Про організоване закінчення навчального року".


Пологівський професійний ліцей у цьому році, з огляду на карантинні обмеження та дистанційне проведення навчання, організував на сторінках свого офіційного сайту електронне заповнення та подання заяви на вступ до навчального закладу. Таке ноу-хау у ліцеї випробують вперше. Адміністрація навчального закладу говорить, що вже є зацікавлені даним видом послуги. Про результати роботи електронної новинки можемо дізнатися згодом. А поки бажаємо ліцеїстам успіхів у здачі екзаменів!

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
5
Сміх
5
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)