У Куйбишевому говорили про порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення

27 Грудня 2015 10:38  0  1710

Новини БільмакаУ Куйбишевому говорили про порядок фінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення

25 грудня голова Куйбишевської РДА Артем Попов провів зустріч за круглим столом з керівниками територій, фінансових установ та за участі заступника начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Михайла Медвідя щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення на умовах співфінансування, як це передбачено ст. 91 Бюджетного кодексу України. Голова РДА повідомив, що у зв’язку з формуванням бюджетів на 2016 рік, РДА звернулася листом до сільських, селищних голів з проханням опрацювати питання щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення до 25 грудня цього року. Виділення цих коштів, у співфінансуванні зі Службою, дозволить значно покращити стан доріг, які знаходяться у край незадовільному стані та зняти соціальну напругу пов’язану з цим питанням.

 

В поточному році Служба вже має позитивний досвід виділення коштів сільрадами на ремонт доріг загального користування у співфінансуванні зі Службою, що дало можливість значно покращити стан доріг на території відповідних рад.

 

Михайло Медвідь розповів присутнім про порядок фінансування таких робіт та про погодження переліку об’єктів виконання робіт.

 

За результатами зустрічі, визначено орієнтовний обсяг коштів в місцевих бюджетах органів місцевого самоврядування, які можливо передбачити у 2016 році на співфінансування робіт з експлуатаційного утримання (ямкового ремонту) доріг загального користування місцевого значення відповідних територій.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)