У Пологах співробітник центру пробації допоміг засудженому незаконно виїхати з країни

5 Жовтня в 08:19  0  1511

На районіУ Пологах співробітник центру пробації допоміг засудженому незаконно виїхати з країни

Співробітник Пологівської філії управління «Центру пробації» Запорізької області прикривав умовно засудженого, який незаконно покинув територію України і не з'явився на планову реєстрацію. Про це редакція 368.media дізналася з матеріалів кримінального провадження по ч.1 ст.366 КК.

 

У Пологівському районному відділі філії управління «Центру пробації» під час перевірки встановили порушення. Районний суд у 2017 році засудив обвинуваченого до випробувального терміну на 2 роки і поклав обов'язки. Засудженого взяв на облік Пологівський районний відділ філії управління «Центру пробації» в квітні 2017 року.


Згідно з постановою старшого інспектора відділу з питань пробації засудженому встановили дні явки на реєстрацію - другий вівторок кожного місяця. У листі реєстрації знаходиться на обліку встановлено, що останній з'являвся на реєстрацію до районного відділу щомісяця з травня 2017 по січень 2019 року, за винятком травня 2018 року.


Однак, згідно з інформацією головного центру обробки спеціальної інформації Держприкордонслужби засуджений перебував за межами України з кінця серпня по листопад 2017 року, з середини листопада 2017 по кінець січня 2018, а також в період лютий-квітень, травень-червень і жовтень-грудень 2018 року.


Таким чином, співробітники «Центру пробації» внесли в офіційні документи неправдиві відомості про реєстрацію засудженого. Ця інформація підтверджується рапортом прокурора Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури, копіями матеріалів особової справи та інформації, наданої Головним центром обробки спеціальної інформації ДПСУ.


Для повноти, всебічності та об'єктивності розслідування дій інспектора «Центру пробації» і проведення експертиз слідчий клопотав про отримання тимчасового доступу та вилучення оригіналів особової справи засудженого.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
8
Жах
38
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)