Водії платитимуть за фото фіксацію 20 мільярдів гривень щорічно

14 Жовтня в 10:06  0  777

АвтоМотоВодії платитимуть за фото фіксацію 20 мільярдів гривень щорічно

Половина цих коштів пропонують направити на закупівлю нових камер

 

За розрахунками Міністерства Внутрішніх Справ введення фото- відео фіксації порушень ПДР дозволить щорічно одержувати 15-20 мільярдів гривень. Половина цих коштів повинні йти на закупівлю нових камер - така ініціатива міститься в законопроекті МВС.

Міністерство внутрішніх справ запропонувало Кабінету Міністрів схвалити законопроект, за яким 50% від отриманих штрафів правил дорожнього руху, що були зафіксовані автоматично, направляти МВС та Нацполіції для розбудови системи відеофіксації дорожніх правопорушень.

 

Відповідний законопроект змін до Бюджетного кодексу було внесено міністром внутрішніх справ Арсеном Араковим.

 

В пояснювальній записці сказано, що нині бюджетним кодексом, 100% штрафів за порушення правил дорожнього руху спрямовуються до загального фонду державного бюджету. Законопроект пропонує направляти до спеціального фонду 50% надходжень від правопорушень, що були зафіксовані автоматично. Інші 50% – на розвиток мережі відеофіксації. При цьому, з цієї половини коштів запропоновано 60% спрямувати на діяльність Нацполіції та МВС, а решту – «Укравтодору» та регіональним бюджетам у вигляді субвенції. Всі кошти повинні бути використанні на затуплення техніки та побудову інфраструктури для відеофіксації правопорушень.

 

За підрахунками МВС, це дозволить щорічно отримувати від штрафів 15-20 млрд грн. А розширення мережі відеофіксації дозволить збільшити цю суму.

 

При узгодженні позицій проти виступило Міністерство фінансів, де зазначили, що запропоновані зміни взагалі залишають загальний фонд бюджету від запланованих надходжень. Це може негативно позначитися на фінансуванні соціальних програм.

 

Нагадаємо, що законопроект який регламентує фото- та відео фіксацію порушень Правил дорожнього руху вже вступив в силу. Він передбачає, що винним у порушенні визнається не водій який його скоїв, а юридичний власник транспортного засобу.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)