Федорівській громаді - бути. Уряд визнав її спроможною

10 Березня в 13:53  0  1390

На районіФедорівській громаді - бути. Уряд визнав її спроможною

Федорівська сільська об'єднана територіальна громада з центром у селі Федорівка остання третя громада утворилась 2 грудня 2019 року на території Пологівського району. Не встигла громада реалізувати жодної ідеї зі стратегічного плану розвитку, як опинилась під загрозою зникнення.


Під час робочої зустрічі з керівниками району у січня нардеп Марина Нікітіна повідомила, що у Пологівському районі планується функціонування тільки двох громад - Пологівської і Воскресенської. А новостворена Федорівська увійде до складу Воскресенської ОТГ.


В області голові Федорівської ОТГ Володимиру Чорноусу також було озвучено необхідність дооб’єднання до однієї з існуючих громад. Федорівцям висунули нові критерії спроможності. З чим громада категорично не погодилась. Допомагали відстоювали право Громад, які пройшли шлях добровільного об’єднання, вибори та перші кроки становлення на подальший розвиток і Асоціація ОТГ.

 

27 лютого голова Федорівської ОТГ направив перспективний план розвитку громади на затвердження до Кабміну. За результатами всіх обговорень визначених законом для громад критеріїв, Федорівська громада була визнана Урядом спроможною.

 

Спроможність громади визначається сукупністю ресурсних, демографічних та економічних показників: інфраструктура, фінансові та людські ресурси, територія, податки, робочі місця.

 

3 березня визнали спроможними ще 62 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів та голів відбулись у 2019 році.

 

Тепер ці ОТГ зможуть перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
3
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)