Нова сторінка досягнень танцювального колективу ”Файні Пані” Есть фото

2 Листопада 2019 10:08  0  2243

Знай нашихНова сторінка досягнень танцювального колективу ”Файні Пані”

Нещодавно танцювальний колектив повернувся зі Львова, де брав участь у Всеукраїнському Форумі людей поважного віку та Третьому Міжнародному зустрічі–фестивалі можливостей людей поважного віку ,,Золоті Роки 2019’’. З читачами “Районки” учасниці масштабного заходу діляться враженнями та своїми планами.

 

У фестивальній програмі було два блоки - культура і неформальна освіта. Перший захід – урочиста хода від оперного театру до пам’ятника Шевченка. Йшли колективи з усіх областей нашої України, гості із Польщі, Словенії, Естонії. Хода була різнобарвна, весела, яскрава. Овації, добрі слова, побажання, вітання, компліменти, запальні пісні – все це злилося у єдиному пориві радості, - ділиться враженнями учасниця заходу Наталя Андрійчук.

 

- Ми несли вишиті рушники Запорізького краю. Біля пам’ятника Шевченка відбулося урочисте відкриття фестивалю ,,Золоті Роки 2019’’. Вітальне слово мав губернатор Львова Андрій Садовий та організатор дійства Людмила Гришко.

 

23 вересня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відкрився Всеукраїнський Форум людей поважного віку. Захід зібрав 700 учасників. Гостей вітав духовий оркестр. На форумі розглядалися питання неформальної освіти людей поважного віку, міжнародний досвід та співпраця. Мали і практичні заняття по локаціях. 24 вересня у Палаці Гната Хоткевича відбулася фестивальна програма.

 

Наш колектив ,,Файні пані’’ презентував два танцювальні номери. Український запальний танок ,,Віримо-любимо’’ зірвав шквал овацій, зал аплодував стоячи. Цей танок ми присвятили засновнику колектива маестро Ромео Гаспаряну, який вселив у нас віру в себе, в свої можливості. Хореографічна композиція ,, Хустки’’ під мелодійну українську мелодію зачарував зал. За участь ми отримали Подяку і Золоту зірку м. Львів ,,Золоті роки 2019’’.

 

 

Наші керівники Армен та Марина Гаспарян доклали багато зусиль до підготовки цих номерів. Всі зустрічі, знайомство з новими колективами, навчання по різним локаціям форуму-фестивалю, екскурсії по місту надовго залишиться в спогадах. Ми отримали стільки нових вражень, побачили стільки краси, відчули гостинність і доброзичливість мешканців Львова. Ці враження кожен учасник передасть у різні куточки нашої країни.

 

Участь у цьому фестивалі була б неможливою без наших спонсорів. Ми щиро дякуємо за фінансову підтримку Володимиру Сизоненку, Любові Сальник, Максиму Чеберку, Андрію Кошовому, Володимиру Чижову, Юрію Коноваленку і депутатам міської ради Віктору Бандурову, Валентині Романцовій, Валентині Мовчан, Альоні Чубашевій. Саме завдяки їм ми сьогодні маємо такі гарні здобутки та чудові емоції.

 

Учасниці хореографічного об'єднання сповнені енергії і жаги діяти. Дев’ять прекрасних жінок: Наталія Андрійчук, Антоніна Тоцька, Наталія Самчук, Наталія Вагіс, Тетяна Єрмоленко, Надія Візірякіна, Надія Круть, Валентина Воловик, Олена Баранюк (наймолодшій 52 роки, найстаршій - 75) і не думають зупинятися на досягнутому. Побувавши на такому масштабному заході взяли й собі за мету створити громадську організацію для людей поважного віку.

 

Це перша подорож за часи існування нашого колективу, але точно не остання, стверджують панянки. Двигуном колективу, що запалює бажанням діяти і розвиватися, є староста Наталія Андрійчук.

 

Вона разом з однодумцями виявила бажання започаткувати подібне об'єднання і в Пологах. Саме зараз жіночки шукають однодумців, які могли б допомогти в оформленні документів. Впевнені, що їх об'єднання в статусі громадської організації розширить повноваження та надасть нових можливостей. Самі учасниці стверджують, що вік - не перепона для реалізації творчих планів і втілення найзаповітніших мрій. На власному прикладі знають, що активне спілкування, танці, творчість - це перші кроки на шляху до повноцінного життя.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)