Куйбишевська “Фантазія” побувала у Львові Есть фото

20 Січня 2016 11:44  0  2059

Новини БільмакаКуйбишевська “Фантазія” побувала у Львові

Зимові канікули хореографічний колектив “Фантазія” Куйбишевського ЦТДЮ провів у Львові. Артисти єдині представники Запорізької області, які d цьому році взяли участь у Всеукраїнському ХХV фестивалі-конкурсі для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”. Під час гала-концерту на львівській сцені фестиваль зібрав понад тисячу учасників. Фестиваль-конкурс проходив у два етапи: обласний та всеукраїнський.

 

Юні артисти представили різдвяні вертепи, новорічні віншування, колядки, щедрівки та літературно-музичні композиції. Директор Куйбишевського ЦТДЮ Тетяна Кузнецова розповіла журналістам інтернет-порталу rayonka.com, що до поїздки на фестиваль колектив готувався старанно. У дні проведення всеукраїнського етапу куйбишевські артисти представили глядачам та суддям дві хореографічні постановки. Саме для виступу на конкурсі колектив “Натхнення” підготував нові танцювальні номери під назвою “Богині” і “Така як ти”.

 

 

У номінації “хореографічні колективи та солісти” з-поміж п’ятидесяти учасників з різних куточків України куйбишани стали лауреатами, посівши 3-є місце. Аби поїздка відбулась батьки учасників колективу звернулися за допомогою до народного депутата Олександра Пономарьова і той пішов на зустріч.

 

Це вже не перша участь колективу “Фантазія” у всеукраїнських конкурсах та фестивалях, на рахунку танцюристок є і участь в міжнародному конкурсі “Мегаполіс”, що проходив у Харкові.

 

Окрім виступу на львівській сцені фестивалю, творчій групі колективу “Натхнення” у складі 10-ти чоловік також вдалося провести у Львові декілька днів, побувати і у інших містах Львівської області та відвідати декілька екскурсій. Як зізнаються самі учасниці колективу такі різдвяні канікули надихнули їх на ще активнішу творчість та участь у інших проектах, тепер з новими силами та ідеями готують нові номери.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)