Україну заполонили підроблені гроші

19 Листопада в 07:02  0  827

На Вкраїні та у світіУкраїну заполонили підроблені гроші

В Україну везуть фальшиву валюту великими партіями

 

Найчастіше ділки підробляють гривні великих номіналів — 200 і 500 купюри, на другому місці — долари, так само присутні євро і навіть англійські фунти. Більше того, фальшивки тепер настільки якісні, що навіть фахівець не завжди може їх відрізнити, – повідомляє КриміналТВ.

 

Що підробляють?

Зараз в Україні в обігу як фальшиві гривні (переважно номіналом 200 і 500 грн), так і фальшиві долари, євро і англійські фунти. За словами фінансового експерта Василя Невмержицького, найбільше, звісно, підробляють українську валюту.

 

“Підробляти купюри номіналом 5, 10, 20 і навіть 50 грн немає жодного сенсу. Інфляція і девальвація зробили свою справу”, — розповів Невмержицький.

 

З ним згоден ще один фінансовий експерт Олексій Кущ. “Найбільше підробляють вітчизняну валюту, менше — євро. Також багато підроблених доларів, бо ця валюта переважно крутиться в тіньовому секторі. А враховуючи, що у нас в тіні перебуває до 60% економіки, то третина з цих грошей — підробка”, — пояснив нам експерт.

 

Звідки беруться фальшивки?

А ось потрапляють в Україну фальшиві гроші різними шляхами. Якщо говорити про великі поставки, то, за словами Олексія Куща, приходять вони з третіх країн, причому виготовляють їх промисловим способом. “Тому вони якісні і відрізнити їх досить важко. У 2014 році у нас був навіть невеликий сплеск, коли такі гроші надходили з непідконтрольної частини Донбасу. Бо там залишилося виробництво, і мабуть, друкували гроші. Але ця хвиля досить швидко спала”, — повідомив Кущ.

 

До речі, Україна не є транзитною країною, через яку прокачують підробку. Зазвичай до нас приходять фальшивки для внутрішнього використання.

 

Збувають фальшивки переважно у тіньовому бізнесі. Ними дають хабарі, розплачуються за товари і послуги, можуть і неофіційну зарплату такими грошима виплачувати. За словами Олексія Куща, поступово такі гроші переходять з рук у руки, поки не розчиняються і не виходять з обігу.

 

“Звичайно, в банки, банківські обмінники їх ніхто не несе, це небезпечно. А ось у сірих, небанківських пунктах обміну цілком можна натрапити на підробку. Тому, якщо ви не хочете світити свої дані у відділеннях банків, а йдете в такі напівлегальні пункти, то будьте готові, що вам можуть вручити фальшивку”, — попереджає Кущ.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)