Домашній бізнес за допомогою ЕКСТРУДЕРА Есть фото

16 Червня 2019 09:26  0  2633

На правах рекламиДомашній бізнес за допомогою ЕКСТРУДЕРА

 Чим зайнятися та як забезпечити собі достойний рівень життя? Чи не кожен з нас задається собі таким питанням? І причини, які приводять до цього питання у кожного свої. Деякі з нас не хочуть «понеділків» та «начальників»,  деякі не можуть знайти собі підходящу роботу, але мають можливість та бажання зайнятися власною справою. 

    

Ось один з прикладів, як започаткувати власну справу маючи зерновий екструдер . Даний вид бізнесу більш направлений на людей, які вже мали чи мають справу з сільським господарством, але і новачку досить просто освоїти цю справу. Розібратися в тонкощах такого бізнесу нам допоможе Віктор Федорович, власник фірми «ФОП БОРДУЛЬОВ В.Ф», яка вже більше ніж 10 років займається даною справою виробляє та реалізує: екструдери та запчастини для нього, а також продукт переробки - екструдат.

 

-      Віктор Федорович, розкажіть, що ж таке екструдер та для чого він потрібен?

-      «Екструдери зернових призначені для швидкого виготовлення сухого корму!!! За 10-15 секунд – готовий корм! Продукт переробки на екструдері називається екструдат, сировиною якого є пшениця, ячмінь, кукурудза, пшоно, ячмінь і т.д.. Зернові культури закладаються у екструдер у любих пропорціях та не потребують ніякого попереднього обробітку (замочування і т.д). Єдина умова це слідкувати, щоб у сам екструдер не попадали чужорідні тіла ( камінці та інше), бо це значно скорочує строк експлуатації самого агрегату та часто виводить його з ладу.

 

 

-      В.Ф., що таке екструдер зрозуміло, тепер давайте детальніше розберемося з екструдатом. Чи дійсно це вигідно?

 

-      Авжеш вигідно! Екструдат -  це 100% аналог дитячого харчування, це ті ж самі злакові суміші, що пройшли екструзію та подрібленння.Екструдат засвоюються у організмі тварин до 95%  у порівнянні з засвоюваністю зерна, відбувається це завдяки термічній обробці, перетворенню речовин зерна на більш прості (краще засвоювані) форми, та збільшуються в об`ємі. Окрім покращення засвоюваності, зерновий екструдер знищує шкідливі мікроорганізми, які можуть          з`явитись в процесі обробки та зберігання. В екструдат можна добавляти 20% висівок, інших добавок у т. числі тваринного походження. При незмінних нормах згодовування зернофуражу, його екструзія дозволяє збільшити на 20-50% молока, на 20-25 % яйценосність птиці та розмір яєць, на 30-40% приріст живої ваги молодняка. Наприклад, для того щоб виростити до забійної ваги (100-120 кг ) свиню необхідно всього 200-250 кг екструдата замість 1 т зерна.

 

 

 

 

     Тих кого зацікавила дана тема та є бажання придбати зерновий екструдер (запчастини до нього)  або ж екструдат для годівлі тварин, може звернутися до фірми ФОП «БОРДУЛЬОВ В.Ф.» за телефоном 066-782-59-85, або ж за адресою: Пологівський район, с. Інженерне, вул.Залізнична,1  (територія  бувшого асфальтного заводу). Великим плюсом співпраці з ФОП «БОРДУЛЬОВ В.Ф.» є те, що окрім, як просто придбати обладнання чи корм для тварин, ви завжди отримаєте професійні консультації будь-то до самого обладнання чи процесу переробки, так і гарантовану якісь придбаного. Усім вдалих починань!!! 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)