Чи торгують у Пологах забороненим пальним?

15 Січня в 16:38  0  680

АвтоМотоЧи торгують у Пологах забороненим пальним?

З 1 січня в Україні набула чинності вимога технічного регламенту до автомобільних бензинів і дизельного пального, яка забороняє торгівлю бензином і дизельним паливом стандарту Евро–4.

 

Заборона передбачає будь-які торгівельні операції з паливом стандарту Евро-4. Відповідна норма прописана в затвердженому урядом технічному регламенті про вимоги до якості бензину, дизельному та іншим видам палива.

 

Хочеться нагадати, що стандарт Евро-4 допускає вміст сірки в бензинах та ДТ не більше 50 ppm. Стандарт Евро-5 регламентує максимально допустимий вміст сірки – 10 ppm.

 

Як ці цифри впливають на якість пального?

 

Запитавши у знайомого водія, який не лише кермує, а й часто ремонтує вантажні та легкові автомобілі, дізнаємося, що пальне нового стандарту містить мінімум шкідливих домішок, про які вище вже говорилося. Також стан запчастин двигуна кращий, та загалом, за словами пологівця Олександра Ангелова, проїхати на бензині даного класу можна більший кілометраж.

 

А як коментують обговорювану заборону на пологівських АЗС?

 

На ВАТ «Укрнафта» із здивуванням відповіли, що вже близько року на дану заправочну станцію постачається пальне класу Евро-5.

 

То ж крокуємо в ногу з часом – вдосконалюємо свої знання про пальне, турбуємось про свій автомобіль.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)