“Живи так, щоб подобалося дивитися на те, як ти живеш,”- Євгеній Кулачек

11 Грудня 2019 13:17  0  2660

Знай наших“Живи так, щоб подобалося дивитися на те, як ти живеш,”-  Євгеній Кулачек

Євгеній Кулачек — уродженець нашого міста Пологи. Голова ГО “Спортивний клуб “Ті-Вар борцівська команда” зараз живе та працює в Енергодарі. Він знаменитий своєю стійкою громадянською позицією, волонтерством та наснагою до будь-якої корисної на благо суспільства справи.

 

У нашому місті Євгеній займався боротьбою в ДЮСШ. Потім університет, робота на "Пологівському ОЕЗі“, заняття спортом і.. відчуття тисняви у рідному місті.

 

“Друзі, однодумці, життя… Але відчуття, що можеш зробити більше, а тебе ніхто не підтримує, підштовхнуло на реалізацію себе у іншому місті. Так, звичайно, якби повернувся зараз до Поліг, міг би зробити багато цікавого для дітей та дорослих. Та ж сама пропаганда здорового способу життя, класні змагання та челенджі”, — ділиться Євген.

 

У Енергодарі Євгена запросили стати головою Громадського Об'єднання “Спортивний клуб “Ті-Вар борцівська команда” тренери, які вже займалися підготовкою майбутніх спортсменів. Зараз там діти різних вікових категорій мають змогу займатися спортом, вивчати боротьбу. Мета цього об'єднання — розвивати підростаюче покоління здоровими, сильними та соціально активними.

 

“Одного разу замислився, що я - батько своїх синів. А чи у кожного сина є батько? І тоді я вирішив, що хочу, аби всі діти відчували батьківське тепло та виховання, мали натхнення на добрі справи, подвиги і зростали у повазі та емпатії до оточуючих”.

 

Євген та його вихованці створили справжнє свято Масляної для збору коштів тим, хто цього потребує.

 

 

“Ми не очікували, що, окрім наших борців, прийшли і інші люди. Ідея була в тому, що наготуємо їжі і будемо її продавати. А виручені кошти підуть на благодійність. Відгукнулися всі, хто міг. І це означає, що небайдужі люди є серед нас. Потрібно тільки організовувати и підштовхувати їх на важливі добрі справи”, — пишається Євген.

 

Крім цього випадку, неодноразові збори коштів, необхідних речей у дитячі будинки, лікарні, бійцям на передовій, людям, які того потребують за станом здоров'я.

 

 

На початку цього року ГО “Спортивний клуб “Ті-Вар борцівська команда” створили акцію із загартування дітей та дорослих. Власне, навчили всіх робити це правильно, пояснивши, який же сенс у загартуванні і продемонструвавши спочатку власний приклад.

 

Також Євген з однодумцями із тих батьків, хто хоче щось змінити, на волонтерських засадах створили медійний ресурс на платформі ютуб E-News. Основні теми — спорт, здоров'я, діти. Завдяки цьому ютуб-каналу і поширюється інформація про зроблені важливі справи аби заохотити більше небайдужих людей.

 

Таким чином, Євген Кулачек пропагандує і здоровий спосіб життя, і добрі справи, і розширює коло тих людей, які “можуть і роблять”.

 

У цьому його підтримує дружина Наталія. Про стосунки з нею Євгеній говорить так:

 


 

“Ми підтримка одне для одного. Як я підтримую її в професії викладача англійської мови, так і вона підтримує мене у всіх моїх починаннях. Наприклад, коли мене номінували на “Людину року” в Енергодарі, а я вирішив закликати голосувати за когось більш гідного, вона виступила за те, що не варто знецінювати себе, таким чином підтримавши те, що я роблю”.

 

Що б ви порадили кожному, хто прочитає цей матеріал?

 

Займатись своїми дітьми. Ніхто не буде їх виховувати, окрім нас, тому просто необхідно бути для них прикладом. Добрим прикладом. І їм, і іншим дітям.

 

 

 

Бути добрішими і до себе, і до оточуючих.

 

Займатися улюбленою справою. Кидайте те, що не надихає і не приносить задоволення. Ставте пріоритет на те, що любите. Це робить нас щасливими, здоровими фізично та емоційно.
І бути ближче до Бога.

 

Ми вдячні Євгенію за те, що він має таку активну громадянську позицію, влаштовує акції, які покращують життя тих, хто цього потребує, та поширює філософію “Життя в суспільстві”.

 

Екзюпері писав: “Прокинувся вранці, вмився, привів себе до ладу - і відразу ж приведи до ладу свою планету.” Коли кожен з нас буде жити так, аби бачити далі свого носа, помічаючи проблеми і знаходячи, як може допомогти у їх вирішенні, щастя навкруги буде більше, посмішок і добра також. А отже, буде зростати здорове морально і фізично суспільство.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

53
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)