Бізнес за допомогою прес – брикетера або як збільшити прибутки фермеру Есть фото

23 Червня 2019 15:33  0  2739

На правах рекламиБізнес за допомогою прес – брикетера або як збільшити прибутки фермеру

Нещодавно ми писали статтю на тему: «Домашній бізнес за допомогою екструдера», в якій розбиралися, як на сьогоднішній день мати стабільний дохід придбавши зерновий екструдер. У цій справі нам допомагав Віктор Федорович, власник фірми «ФОП БОРДУЛЬОВ В.Ф», який вже більше ніж 10 років займається даною справою виробляє та реалізує окрім зернових екструдерів, також і прес – брикетери ПБ-100 і ПБ-120, твердопаливні котли Холмова, запчастини для даних агрегатів, а також продукти їх переробки (екструдат та паливні брикети). У даній статті ми з допомогою Віктора Федоровича розберемося, як отримувати стабільний реальний дохід придбавши прес – брикетер.

 

- Віктор Федорович (далі В.Ф.), розкажіть детальніше, що таке прес-брикетер, його призначення? Які є марки?
- «ФОП Бордульов В.Ф.» виробляє прес – брикетери марок ПБ-100 та ПБ-120, які між собою відрізняються потужністю виробництва. Продуктом переробки даних агрегатів є брикети для твердопаливних котлів, що слугують для обігріву приміщень. Так як зараз високі ціни на газ та вугілля, саме паливні брикети є альтернативною сировиною для обігріву приміщень. А отже, придбавши прес-брикетер Ви отримує відразу ж готовий прибутковий бізнес. Це все реально! Сьогодні Ви купили верстат і його підключили, а на ранок Ви вже готові продавати паливні брикети, які завжди користуються попитом.

 

 

- В.Ф., як давно виробляються ці преса і де працюють? Яка сировина потрібна для виготовлення паливних брикетів?
- «Випуск пресів розпочато в 2015 році і реалізовано на сьогодні близько 45 одиниць. Працюють наші преса в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Кіровоградській, Чернігівській областях. Працюють там, де фермери вирощують олійні культури такі як: соняшник, соя, рапс, льон, коріанд і навіть виноград. Після збору врожаю насіння соняшника чи зерно проходить очистку, після якої чисте насіння чи зерно реалізується або забирається на переробку, а відходи, які залишилися після очищення являються шикарною сировиною для паливних брикетів. Десятиліттями ці відходи називали «МЕРТВИЙ ЗАЛИШОК», і викидали в найближчі балки і тільки високі ціни на газ та вугілля, стали причиною того, що відходи почали використовувати для виготовлення паливних брикетів. Якісний брикет має щільність до 1,55 - грн1,63 гр/см.куб. теплотворна здатність перевищує 3500 Ккал/кг. Такий брикет має стійкий попит і ринкову ціну. До речі в Пологівському районі стійка ціна 2500 грн/т, хоча в сусідніх районах ціни вище.

 

 

- В.Ф. яка ринкова вартість прес-брикетеру ПБ–100 та ПБ-120, наскільки швидко окупляться вкладені інвестиції?

- «Давайте порахуємо разом наскільки швидко окупляться інвестиції з прес-брикетером ПБ-100. Продуктивність даної моделі 110-115 кг/год або 2т паливних брикетів за добу при 2-х змінному режимі роботи. За 15 робочих днів можливо виговити 30 тонн та виручити за них (при ринковій вартості брикетів 2500 грн/т) всього 75000 грн.

 

Витрати складуть:
1) вартість цієї моделі - 52000 грн;
2) витрати на електроенергію: 60 кВт/год на 1 тонну, тож 30 т х 60 кВт = 1800 кВт/год - це 5400 грн.;
3) витрати на упаковку (мішки): 25 шт/т (упаковка по 40 кг) при ціні 4,50 грн/шт складуть 4,50 грн х 25 шт/т х 30 т = 3375 грн.;
4) заробітна плата працівникам становить: 250 грн/т х на 30 т =7500 грн.;
5) Складаємо витрати: 52000 грн (вартість преса) + 5400 грн (вартість електроенергії) + 3375 грн (вартість упаковки) + 7500 грн (заробітна плата працівникам) = 68275 грн.

 

При цьому не забуваємо, що дохід з продажу 30 т паливних брикетів складає 75000 грн, а загальні витрати (з урахуванням вартості преса) складають 68275 грн, отже ми отримуємо 6725 грн чистого прибутку. Робимо висновок, що 100% окупність настає вже через 15 робочих днів!!!

 

Звичайно цей розрахунок реальний тільки для фермерів, які не витрачають гроші на закупівлю відходів і на їх доставку, але у кожного буде своя математика, яка буде залежить від вартості куплених відходів, витрат на їх доставку та оплати праці. Але в будь-якому іншому варіанті це вигідно, і за перший сезон вкладені гроші «відбивають» все.

 

Що стосується пресу ПБ-120, який має продуктивність 200 кг/год або 4 - 4,5 т/добу, але вже вартістю 65000 грн при аналогічних затратах на мішки, електроенергію, на заробітну плату, то повна окупність настане через виробництво та реалізації 35-40 т паливних брикетів або 8-10 робочих днів . Але це знову ж таки стосується фермерів, яким не потрібно купувати відходи, ні витрачатися на їх доставку. Хоча ж і потрібно брати до уваги, що у витрати відразу закладається повна вартість пресу.»

 

- В.Ф., чи супроводжуєте Ви своїх клієнтів після того, як у Вас придбали товар. Чи можна у Вас буде отримати консультації, наприклад, по ремонту агрегатів або організації того чи іншого процесу виробництва?
- «Ми завжди піклуємося про наших клієнтів! Перед продажем демонструємо роботу верстатів, також навчаємо як правильно працювати, обслуговувати, ремонтувати при необхідності. Ми забезпечуємо усіма запчастинами та надаємо допомогу в ремонтах. Наша ціль, щоб наші клієнти заробляли на нашому обладнанні і головне вони повинні бути задоволені і обладнанням і сервісом. Коли клієнт задоволений - це головна наша реклама!»

 

Для більш детального ознайомлення з прес-брикетерами ПБ-100 та ПБ – 120, їх роботою та процесом виробництва паливних брикетів можна на ютуб каналі під назвою «Брикетное производство-2ч» та « Брикетное производство –4ч».

 

Тих кого зацікавила дана тема та бажає співпрацювати з «ФОП Бордульов В. Ф.» можна звернутися безпосередньо до Віктора Федоровича за телефоном 066-782-59-85 або ж за адресою: Пологівський район, с. Інженерне, вул. Залізнична, 1 (територія бувшого асфальтного заводу).

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)