Бухгалтерський облік в Україні переведуть на стандарти ЄС

6 Жовтня в 07:25  0  1121

На Вкраїні та у світіБухгалтерський облік в Україні переведуть на стандарти ЄС

Пропонується звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління

 

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон про приведення бухгалтерського обліку в Україні до стандартів Європейського Союзу.

 

За ухвалення Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень)» проголосували 253 депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

«Законопроектом пропонується ввести нові терміни, зокрема «витрати», «доходи», «звітний період», «звіт про платежі на користь держави» в частині суб’єктів, які подають цей звіт, «звіт про управління », «власний капітал», «таксономія фінансової звітності» і «підприємства, що становлять суспільний інтерес», «чистий дохід від реалізації продукції», – йдеться в документі.

 

Згідно з пояснювальною запискою, пропонується уточнити період здачі проміжної фінансової звітності з метою забезпечення однозначності у визначенні періоду. Також, з урахуванням положень Директиви ЄС №2013/34/ЄС, проектом пропонується звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління. Пропонується уточнити вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що становлять суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.

 

Також, законом передбачено удосконалити порядок надання та оприлюднення фінансової звітності, передбачивши її подання підприємствами, що застосовують МСФЗ, в єдиному електронному форматі, а також зобов’язавши підприємства надавати копії фінансової звітності за запитом юридичних і фізичних осіб відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації».

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)