Відвідайте екскурсію «ГУЛЯЙПОЛЕ З ПРИСМАКОМ КОХАННЯ»…

6 Лютого 2021 09:35  0  1145

Новини ГуляйполяВідвідайте екскурсію «ГУЛЯЙПОЛЕ З ПРИСМАКОМ КОХАННЯ»…

14 лютого в Україні святкують День закоханих. Це щедре почуття спонукало наших предків на подвиги та жертви в ім’я любові. У славній історії міста Гуляйполе ця тема не залишить байдужим жодного, хто дізнається про неї.


Гостей та жителів міста запрошують на нову екскурсію з родзинкою. Завітавши у краєзнавчий музей ви зможете не просто зануритися в історію нашого славного міста, а й дізнатися багато цікавого про безмежне кохання наших предків: трагічне, або щасливе.


У розділі археології Ви дізнаєтесь про те, чому кохання скіфянок було «до гробу» не в переносному, а в прямому значенні.

 

У розділі козацтва почуєте за що козаки спалили на вогнищі Грицька.

 

У кімнаті Мелешкових, затамувавши подих, прослухаєте неймовірну історію про те, чому найбагатша наречена Гуляйполя Олександра Цапко залишилася без спадку.

 

У періоді Другої світової не просто поглянете у вічі солдатам Перемоги, а й дізнаєтесь про приголомшливу історію кохання Павла та Ніни Дубченків.

 

Звичайно, не оминемо і Нестора – дізнаєтесь про три кохання Нестора Махна, та ще багато цікавого.

 

За бажанням відвідувачів історичний екскурс продовжать на вулицях міста, де дізнаєтесь про гуляйпільських Ромео та Джульєту та про любовну трагедію Тетяни Карманової.

 

Замовити екскурсію можна за попереднім записом за телефонами:

 

050 95 79 490, або 4 -12- 54.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
6
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)