Енцефаліт? Батьки стурбовані

7 Листопада в 09:17  0  1483

АктуальноЕнцефаліт? Батьки стурбовані

Батьки учнів Пологівського колегіуму № 1 у паніці: в батьківському колективі розповідають, що один з учнів навчального закладу захворів на енцефаліт. Турбуються, що ця хвороба є інфекційною, і їх діти можуть заразилися.

 

Однак, за інформацією лікарів, цей випадок в районі був зареєстрований з підозрою НА ГОСТРИЙ МЕНІНГІТ. В Запоріжжі, де у маленької пацієнтки взяли пункцію, діагноз не підтвердився. Як стало відомо редакції, у дитини виявлена гідроцефалія головного мозку, пухлина ІІ ступеня. Кілька операцій вже проведено Мережею шириться повідомлення про потребу допомогти маленькій пацієнтці, адже реабілітацію потрібні кошти.

 

Буде корисною будь-яка допомога: 4149497873634689 Волкова Юлія, тел.: 0957167785.

 

Батьки ж батьків учнів колегіуму №1 можуть заспокоїтися, адже інфекції в навчальному закладі немає, та санітарна обробка не потрібна. Однак, за твердженням медиків, цей випадок має черговий раз звернути батьківську увагу на здоров’я своїх дітей у сезон вірусних респіраторних захворювань. Говорячи про захворювання, мова, в першу чергу, про менінгіт.


Нещодавно у Києві від менінгіту померла дворічна дитина. Кількість захворювань на менінгіт зростає. Цьогоріч уже захворіли 237 українців. Щороку в Пологівському районі реєструються 1-2 випадки менінгококової інфекції у дітей. Цього року вже зафіксовано три такі випадки, однак один з них лабораторно не підтверджений.


Як зазначають медики, за рівнем смертності менінгококова інфекція займає перше місце серед усіх інфекційних захворювань. Найбільшу небезпеку вона несе малюкам першого року життя, але і в дітей старшого віку можуть розвиватися генералізовані форми недуги, які мають блискавичний перебіг і становлять реальну загрозу життю. Для цієї хвороби характерна сезонність. Найчастіше вона проявляє свій «характер» в осінньо-зимовий період. Інкубаційний період становить від двох до десяти днів.


Медичні працівники застерігають: кожна втрачена година хворій дитині з менінгококовою інфекцією може коштувати життя.


Які симптоми мають насторожити батьків, щоб вони негайно викликали «швидку»? Про це завепідвідділом Тетяна Одинець детально розповість на сторінках газети «Районка» у наступних випусках.

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)