Найголовніша нагорода – емоції дітей! Есть фото

2 Червня в 12:28  0  778

КультураНайголовніша нагорода – емоції дітей!

Свято до Дня захисту дітей виявилося для пологівської малечі надзвичайно позитивним, веселим та насиченим. Вчора, 1 червня, хлопчики і дівчатка, які завітали до КБК «Гірник» на виставу, попили чаю у Теремочку, потоваришували з веселими Жабкою і Мишкою та навіть намагалися врятувати Півника від Лиски.

 

Таке приємне проведення часу стало можливим завдяки керівництву та об’єднаному профспілковому комітету ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», які не змогли обійти таке особливе свято. Профспілка підприємства стала ініціатором та організатором проведення театрального дня для дітей. Для втілення задуму були запрошені артисти Запорізького театру юного глядача, які презентували музичну виставу «Теремок».


Звісно, запорізькі артисти порадували малечу, показали веселу казку, яскраві костюми, декорації, а головне – неперевершену гру. Однак, найбільше вразила реакція дітей. Вони кричали, сміялися, підказували героям, закривали оченята руками, коли хвилювалися – справжній бум емоцій! А це найкраща нагорода артистам та організаторам заходу! Значить, подарунок до свята був неперевершеним!


Після завершення вистави батьки і малеча висловили захват театральним дійством, подякували об’єднаному профспілковому комітету ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» та висловилися за продовження чудової традиції театральних днів.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Артем МАХОНІН

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)