Від електроопори - феєрверки, а ремівцям - хоч би що

26 Травня в 12:06  0  1074

На районіВід електроопори - феєрверки, а ремівцям - хоч би що

До редакції Газети звернувся Григорій Бойко - мешканець села Шевченкове Тарасівської сільської ради Пологівського району. Чоловік вже не перший рік переймається проблемою аварійної електроопори, що встановлена по провулку Медовому.

 

У 2014 році в селі по провулку Жовтневому (нині Медовий) дерев'яні електроопори міняли на залізобетонні, але дві опори так і залишились не замінені, не знаю, чому. Коли з цим питанням звернувся до Пологівського РЕМу, мені відповіли, що опори у задовільному стані.

 

Григорій розповідає, що старі дерев'яні електроопори були встановлені ще у 80-тих роках минулого століття. Одна з них похилилася, проводи провисли. Якщо ж трапляється негода, мешканці села переймаються через “феєрверк”, іскри летять на 5-7 метрів від стовпів, хвилюються люди за власне життя, бо місце те жваве.

 

Неодноразово звертався до ремівців, писав заяву на заміну опори, але кожного разу знаходяться нові відмовки: відсутність електроопори, палива чи зламаний транспорт. За обіцянками промайнуло п'ять років, а віз і нині там. На останній зустрічі із головним інженером “спеціаліст” дав мені зрозуміти, що займатися цим питанням не збирається. Чому працівники РЕМу не можуть усунути проблему, адже це їх прямий обов’язок.

 

Щоб розібратися у ситуації, журналісти “Районки” звернулися до головного інженера Пологівського РЕМу ПАТ “Запоріжобленерго” Станіслава Алімова:

 

В період 2017 - 2018 років існували затримки із матеріальним забезпеченням на підприємстві. Наразі матеріали для капітального ремонту маються у необхідній кількості. На черзі виконання капітальних ремонтів і проведення аварійних робіт згідно заяв від населення. Найближчим часом буде здійснено обстеження і заміну електроопори у селі Шевченкове. Роботи плануємо завершити до кінця червня.

 

Не вперше до редакції Газети звертаються люди з подібними проблемами, а саме - відсутністю реакції з боку відповідних державних структур. Як правило, керівництво РЕМу дотримується обіцянок, озвучених у пресі. Шкода тільки нервів людей, які останню надію задля позитивного результату вбачають у співпраці зі ЗМІ.

 

Богдана БАЛИЦЬКА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
13
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)