НОУ-ХАУ для пологівських пенсіонерів - електронні пенсійні посвідчення

22 Серпня в 09:59  0  1132

На районіНОУ-ХАУ для пологівських пенсіонерів - електронні пенсійні посвідчення

Згідно з новим порядком, пенсійні посвідчення пенсіонерам можливо виготовляти або в паперовій формі, або у формі платіжної картки – на вибір пенсіонера

 

З метою реалізації постанови Пенсійного фонду України від 03.11.2017 № 26-1 в якій визначено порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії електронні пенсійні посвідчення відтепер можуть отримати абсолютно всі.

 

Але пенсіонерам хвилюватися не варто – вони не мусять бігти й замінювати старе посвідчення на нове. Документи, видані раніше, дійсні до закінчення їх терміну дії або до заміни на нові.

Тож що таке електронне пенсійне посвідчення?

 

Електронне пенсійне посвідчення – це платіжна картка, яка одночасно буде і пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електронну інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису. Електронне пенсійне посвідчення на сьогоднішній день виготовляє лише АТ «Ощадбанк». Тобто, Ви одночасно отримуєте і пенсійне посвідчення і карту для виплат, якою ви можете розраховуватись будь де.

 

Для отримання електронного пенсійного посвідчення Вам необхідно звернутись до Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та подати відповідну заяву. Також при собі необхідно мати паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та одну фотокартку 30х25 мм.

 

За більш детальною інформацією можете звернутись до Пологівського відділу обслуговування громадян особисто або ж за телефоном «гарячої» лінії 2-37-49

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)