Енергетики вимагають свої гроші та електроенергію для пологівців Есть фото

28 Листопада в 09:13  0  690

АктуальноЕнергетики вимагають свої гроші та  електроенергію для пологівців

Дехто вважає ситуацію із «Запоріжжяобленерго» штучною, таке прибуткове підприємство явно зацікавило когось із «великих» людей. Та чи турбує когось, що ситуація будь-якого моменту може вийти з-під контролю і страждатимуть люди, які  нічим не завинили? 

 

Працівники Пологівського РЕМу провели чергову мирну акцію під стінами райдержадміністрації. Спричинили це дії Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, які позбавляють запорізьких енергетиків заробітної плати і можливості забезпечувати надійне енергопостачання в Запорізькій області. Із плакатами та красномовними лозунгами з вимогою виплатити людям зарплату пологівські енергетики чекали, поки до них вийде хтось із представників влади.

Як зазначається на сайті «Запоріжжіяобленерго», споживачі Запорізької області гасять борги, згідно із затвердженими графіками, і у повному обсязі оплачують спожиту електроенергію за встановленими для них тарифами. А зарплата працівників - так само, як і витрати на операційну діяльність енергокомпанії -  у цей тариф закладена. Тобто споживачі їх теж оплачують, але підприємство цих коштів чомусь не отримує.


Начальник Пологівського РЕМу Олексій Лантрат підтверджує цю інформацію: на мітинг їх змушує виходити  нестабільна, навіть критична ситуація на підприємстві.

-         Нехай  люди не панікують. Незважаючи на страйк та складну економічну ситуацію, всі наші служби працюють, продовжують  забезпечувати населення електроенергією. Протягом трьох місяців нам не виплачують заробітну плату. Просимо райдержадміністрацію не вважати нас жебраками.  Ми вимагаємо те, що ми заробили. Нині порушені усі наші права, ми хочемо, щоб місцева влада била у набат, стукала в усі двері! Може статися, що ми не матимемо змоги виїхати на аварію. У нас наразі лишилося 50% аварійного запасу. І, не дай Боже, виникнуть такі погодні кліматичні умови, як обледеніння чи буревій, - зазначив Олексій Володимирович. 


Він також згадав, як нещодавно спиляне в охоронній зоні дерево впало і пошкодило лінію електропередач, через що п’ять районів області миттю залишилися без світла.

-         Якщо виникне подібна аварія, навіть якщо ми будемо на робочих місцях, не зможемо виїхати і ліквідувати технологічні порушення. Наразі у нас не виконуються жодні регламентні роботи. Колектив приходить на роботу, але виїхати на об’єкти нам просто нічим. Ми не виконуємо капітальні ремонти електрообладнання, а є таке обладнання часів електрифікації Пологівського району. Воно застаріле і практично в аварійному стані. Будь-якого моменту воно може вийти з ладу. Навіть запасних частин немає. Наші працівники на межі зриву, хороші кадри звільняються. У нас немає теплих кабінетів, людям доводиться працювати просто неба за будь-якої погоди (вітрюгану, зливи, хуртовини). Всі електроустановки знаходяться на відкритому просторі. А ви розумієте, що чим гірша та холодніша погода, тим більше трапляється аварій? В електромонтерів немає ані спецзахисту, ані спецодягу, тепер немає зарплати, незабаром  не буде, чого їсти. Це нас і вивело на страйк. На жаль, у Києві нас не чують, - розповів начальник Пологівського РЕМу.


Поки ми розмовляли, до мітингувальників вийшов заступник голови Пологівської РДА Андрій Клименко. Він спокійно вислухав «крик душі» ремівців та пообіцяв, що влада сприятиме якнайшвидшому врегулюванню ситуації. Олексій Володимирович відповів:

- Такими темпами ми можемо повернутися у печерне століття, а ми, на жаль, не вміємо добувати вогонь, можемо дожитися до того, що не буде на чому готувати їжу. Це реалії нашої ситуації.


Дмитро Вовк, якого призначили головою НКРЕ, за словами Олексія Лантрата, ніколи раніше не працював у сфері енергетики. Проте нині він встановлює тарифи (не тільки на електроенергію, а й на газ, світло), пише правила користування електричною енергією для населення. І вирішення ситуації  залежить від нього.


-         Ми хочемо працювати у цій сфері, але нехай нам дадуть спокійно працювати, - говорить Олексій Володимирович, сподіваючись на те, що справедливість переможе і кошти, які наші люди платять за електроенергію, повернуться в наш район, енергетики отримають свою зарплату і матимуть змогу виконувати всі інші роботи для нормального забезпечення споживачів електроенергією.

 

 

 

 


Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)