Дарина Боярко привезла із Запоріжжя екзотичну перемогу! Есть фото

15 Грудня в 09:49  0  1543

Знай нашихДарина Боярко привезла із Запоріжжя екзотичну перемогу!

Обдарованій та наполегливій людині не треба боятися показати свій талант, адже, якщо ти сумлінно працюєш та прагнеш досягти поставленої мети, невпевненості немає місця, а результат не змусить себе чекати. Це на власному прикладі довела керівник пологівського танцювального колективу «Ліра» (Пологівський РБК) Дарина Боярко, яка узяла участь у чемпіонаті східного танцю та стала переможницею у трьох номінаціях!

 

Чемпіонат Запорізької області і фестиваль східного танцю «Viva Arabic 2016» проходив цими вихідними, 10 та 11 грудня, вже вчетверте. У програмі чемпіонату значилися майстер-класи запрошених зірок, гала-шоу суддів, змагання любителів і професіоналів. Серед учасників було понад 820 танцівниць різного віку та стильового виконання. Наша Дарина Боярко була вражена фестивалем.


- В конкурсі саме по східнім танцям я брала участь вперше, росла і морально, і у плані досвіду, відточувала техніку східного танцю, адже, в основному, займалася естрадними танцями. Я відвідувала різноманітні майстер-класи, їздила до педагогів. Про «Viva Arabic» дізналася з інтернету, вирішила, що час ризикнути, і зареєструвалася для участі, - розповідає Дарина і додає, що чемпіонат допоміг їй не тільки самоствердитися, але й розширити свій кругозір.


Цікаво, що на танцювальному конкурсі східного танцю «Viva Arabic» місто Пологи було заявлене вперше.


На чемпіонаті дівчина посіла перші місця у трьох категоріях: «Зоряна хвилина» (соло), «Імпровізація під дарбуку (старовинний близькосхідний барабан у формі кубку)» (соло) та вільна танцювальна категорія (соло), де вона виконала самбу. В нагороду отримала дипломи та медалі за перші місця. Але це не все.


Яскраві колективи і талановиті солісти, захоплюючі костюми, запальні танці та неперевершений настрій! Дарина привезла не тільки нагороди та враження, але й досвід, якого не здобудеш під час майстер-класів чи уроків. До речі, дівчина закінчує IV курс Бердянського педагогічного університету де удосконалює й бальну хореографію. Техніка та майстерність цієї групи танців теж будуть дуже корисними в її роботі, як керівника танцювального колективу. Адже східні танці можна компонувати з різноманітними стилями та напрямками. Звісно, ідей багато, та розкривати їх пологівцям ще зарано.


- Я дарма почувалася невпевненою і хвилювалася. Після конкурсу я поцікавилася думкою членів журі, які оцінювали мої виступи, та отримала похвалу від майстрів. А це висока оцінка! Для мене була важливою їх думка, - зазначила дівчина.
Наразі керівник «Ліри» починає втілення своїх ідей у життя, не на мить не полишає удосконалюватися та творчо рости, адже східні танці – не тільки досить екзотична, але й витончена творчість. Бажаємо Дарині натхнення та нових перемог!

 

 

Фото з архіву Дарини

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)