Екскурсія Запоріжжям для Тарасівських школярів Есть фото

28 Грудня в 15:59  0  262

На районіЕкскурсія Запоріжжям для Тарасівських школярів

Екскурсія – захоплююча та вражаюча! А ми – вдячні!, - такими словами учні Тарасівської ЗОШ висловлюють подяку голові Ради отаманів Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» Володимиру Лютому за сприяння у проведенні екскурсій музеями і пам’ятними місцями міста Запоріжжя.


У поїздці і екскурсіях, що пройшли напередодні новорічних свят, для учнів було все незвичайне: екскурсія містом, проспекти і Дніпро. Особливо – парад автомобілів, велосипедів, мотоциклів, телевізорів, телефонів та інших ретро-речей в музеї «Фаетон». Діти відкрили для себе світ двигунів, гелікоптерів, військової техніки, самоварів у музеї Богуслаєва!


Вразило дітей і відвідування музею зброї, священної Хортиці і скіфського стану з його, нескидаючим листя, дубом, кам’яними бабами, козацькими сторожовими вежами.


Юні козачата-краєзнавці пишаються дружбою з цікавою, доброю, повною ентузіазму, гордості за Україну і рідний край людиною - Володимиром Лютим. Діти бажають йому здоров’я та здійснення мрій і сподіваються на подальші зустрічі!

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)