Економити електроенергію можна! Есть фото

16 Серпня в 14:27  0  631

АктуальноЕкономити електроенергію можна!

Багатозонні (або трьохфазні) лічильники стають все більш популярними серед українців, особливо в регіонах, де відсутнє централізоване опалення.

 

Чи вигідно встановлювати такий лічильник і які складнощі можуть спіткати користувачів при його встановленні?

 

Багатозонний лічильник рахує витрати струму за різними тарифами протягом доби. Він рахує не лише обсяг використаної електроенергії, а й час споживання. Наприклад, для двозонного тарифу вартість електроенергії, спожитої між 23:00 та 7:00, множиться на спеціальний понижуючий коефіцієнт. Таким чином, споживача стимулюють споживати електроенергію саме в цей час.

 

При двозонному обліку нічний тариф на 50-60% менший порівняно з денним. При тризонному обліку нічна енергія може бути втричі дешевшою за денну.

 

Вартість такого лічильника споживачу обійдеться в середньому в 3 тис грн. Плюс установка працівниками РЕМу – від 400до 600грн.

 

Але і зекономити по підрахункам можна до 60 відсотків загальної суми за місяць. Особливо це стосується тих об’єктів, що опалюються здебільшого з допомогою електричних конвекторів.

 

Наприклад, найінтенсивніший час для опалення житла – ніч, нагрівання бойлеру для вранішнього користування теж можна перенести на ніч. Для економії господиням прийдеться завантажувати пральні машини теж після 23 годин.

 

Автор: Марина АНДРУСИШЕНА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)