Слідами публікацій: Чи економить “Економ” наші гроші?

27 Травня в 14:44  0  1306

АктуальноСлідами публікацій: Чи економить “Економ” наші гроші?

Працівники однієї із популярних серед пологівців мережі продуктових магазинів не стежать за цінниками на товар, - стверджують покупці, яких спіткала неприємна ситуація. Подібні випадки не найкращим чином впливають на репутацію крамниць.

 

З проблемою, коли сума на ціннику і в чекові на товар у магазинах “Економ” не збігається, пологівці стикаються досить часто. Коли покупка потрапляє на касу, вартість її касир не оголошує, платиш вже загальну суму, вибиту у чекові. Рідко хто з покупців на місці наважується порівнювати ціни, адже постійна черга зробити це фізично не дозволить. От і доводиться перевіряти все вже вдома. Розбіжність у цифрах інколи вражає.

 

Так одного разу, повівшись на акційну ціну курячої печінки, купила кіло. Як з’ясувала пізніше, продавці просто не встигли замінити цінник. Виявляється, печінка того дня вже коштувала на 18 гривень дорожче.

 

Аналогічну розбіжність знайшла у чеку і на інший товар. Так мене за один раз “накрили” на 25 гривень. А якщо брати до уваги, що вдень магазин мав до сотні покупців, то кому вигода?

 

Закон "Про захист прав споживачів" продавці магазину через постійну зайнятість не читали, бо коли наступного разу за такої ж ситуації я запропонувала продати мені товар саме за ціною, вказаною на ціннику, касир навідріз відмовилась це робити. І знову часу, щоб довести свою правоту і придбати товар за цінником у мене забракло. Бо люди ж чекають…Знову заплатила повну вартість.

 

На жаль, такі ситуації трапляються і в інших магазинах міста. При цьому, намагаючись з'ясувати причину такої невідповідності у касира, у відповідь отримуємо пояснення на кшталт: "Проводилася переоцінка або не встигли замінити цінники". А на вимогу покупця продати товар за ціною, вказаною на ціннику, реакція продавця буває ще цікавішою: "Не хочете - не беріть" чи "можемо тільки оформити повернення товару".

 

То що ж робити, коли суми на ціннику і в чекові не співпадають?

Якщо ви опинились в такій ситуації, варто знати: ч. 1 ст. 15 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено право споживача на отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).

 

Отже, при виникненні відповідних непорозумінь при розрахунку за товар насамперед слід звернутися до адміністрації магазину з вимогою повернення різниці між ціною на ціннику та ціною, зазначеною у чеку.

 

Відмова продати вам товар за такою ціною є знову ж таки порушенням вашого права споживача.

 

Споживач має право звернутися із відповідною заявою про порушення своїх прав до суду або до відділу захисту споживачів Пологівської міської ради. Не зайвим буде одразу ж зібрати докази порушення ваших прав: сфотографувати цінник і, звичайно ж, зберегти чек.

 

Зекономити вам допоможе увага і знання своїх прав, та аж ніяк не примарна ціна товару.

 

Замітку про “випадковість” у даній торговельній мережі ми опублікували на сайті “Районки” тиждень тому. Історія не стала новиною для інших покупців, як підтвердження маємо коментарі не на користь магазину. Чи

відбулися позитивні зміни в роботі магазину після публікації, запитали у керуючого двох пологівських “Економів” Михайла Полякова.

 

Випадки невідповідності суми на ціннику і в чекові на товар дійсно могли трапитися, але це прикра випадковість, а не закономірність в роботі магазинів. Причиною того може бути людський фактор: ціни на товар змінюються часто, і могло статися так, що продавець не встиг замінити цінник вчасно. Звичайно, це проблема не покупця, а магазину, за що перепрошуємо. Відповідно, аби не виникло подібної ситуації, ретельніше стежимо за робочим процесом, працюємо над удосконаленням обслуговування покупців нашого магазину. В разі виявлення невідповідностей сум у чеку і ціннику на обраний товар, покупець платитиме за сумою, вказаною на ціннику. Касири і продавці попереджені стосовно своїх дій в такій ситуації.

 

Якщо ж касир якимось чином ризикне порушити права покупців, керуючий радить не з'ясовувати стосунки самостійно, а одразу звертатися до адміністрації магазину.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
13
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)