Уже незабаром українці отримуватимуть зарплату віртуальними грошима: кому першому заплатять в Е-гривні

18 Серпня 2021 08:45  0  1405

На Вкраїні та у світіУже незабаром українці отримуватимуть зарплату віртуальними грошима: кому першому заплатять в Е-гривні

Уже в недалекому майбутньому громадяни України будуть отримувати зарплату віртуальними грошима, і поступово Е-гривня стане в державі основним платіжним засобом. Однак найпершими стануть отримувати віртуальну зарплату співробітники Мінфіну.

 

Уже незабаром українці отримуватимуть зарплату віртуальними грошима: кому першому заплатять в Е-гривні - today.ua

 

Саме персонал Мінфіну першим протестує на собі особливості виплати зарплати в Е-гривні. Після того, як віртуальна гривня пройде "обкатку" в їхніх зарплатах, такий спосіб виплати заробленого поширять і на інших громадян країни.

 

Втім, це станеться не сьогодні, тому що технологія використання Е-гривні ще тільки розробляється. Однак її широке впровадження у фінансові розрахунки - це лише питання часу.

 

Чому посприяє запровадження Е-гривні:

  • підключенню до української фінансової системи великих платіжних сервісів, як Stripe і PayPal;
  • виникненню нових платіжних стартапів, які зможуть конкурувати між собою та активувати розвиток галузі;
  • можливості для існуючих компаній стимулювати розвиток бізнесу завдяки підключенню до своїх сервісів банків та інших Фінтех-фірм.

 

Уже незабаром українці отримуватимуть зарплату віртуальними грошима: кому першому заплатять в Е-гривніІдеологи впровадження віртуальної гривні розраховують, що Е-гривня буде сприяти інтеграції вітчизняної фінансової системи з фінансовими системами інших європейських країн.


Е-гривня також сприятиме детінізації економіки та прозорості грошових розрахунків у державі. Це, безсумнівно, допоможе залучати зарубіжних інвесторів, які зараз із побоюванням ставляться до "каламутного" українського фінансового середовища.

 

Крім того, Україна змушена впроваджувати у себе цифрову валюту. Це є однією з вимог Євросоюзу. Реалізація цієї вимоги збільшить для України шанси отримання грошової допомоги.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
7
Сміх
11
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)