МОЗ запустило еклектронний рецепт: як отримати безкоштовні ліки в аптеці

2 Квітня в 07:07  0  766

Здоров'яМОЗ запустило еклектронний рецепт: як отримати безкоштовні ліки в аптеці

Електронний рецепт виписує сімейний лікар

 

В Україні від 1 квітня 2019 року запрацював електронний рецепт, повідомляють у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

 

У рамках урядової програм "Доступні ліки" поки що електронним рецептом можуть користуватися пацієнти, які мають серцево-судинні захворювання, діабет другого типу і бронхіальну астму. Щоб скористатися функцією, варто мати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

 

Адже отримати електронний рецепт можна тільки у нього.

 

Отримати ліки за допомогою електронного рецепту можна у будь-які аптеці, яка має договір з до Національною службою здоров’я України. Медикаменти можна придбати у будь-якому місті, області чи районі без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий.

 

Щоб отримати електронний рецепт, пацієнт повинен звернутися до свого лікаря. Він після прийому виписує рецепт в електронній системі охорони здоров'я. На мобільний номер пацієнта, який зазначений у декларації, приходить повідомлення з унікальним номером рецепта і кодом для отримання ліків в аптеці. Там називаєте номер рецепта, а фармацевт пропонує лікарські засоби, які є в наявності і входять в програму "Доступні ліки". Якщо необхідного препарату нема, його можна отримати в іншій аптеці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
8
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)