Дивовижна вісімка. У складі запорожців, які здивували Actual.Today – пологівчанка!

2 Січня в 14:11  0  1355

У регіоніДивовижна вісімка. У складі запорожців, які здивували Actual.Today – пологівчанка!

Редакція відомого Запорізького видання Actual.Today обрала 8 жителів Запоріжжя і області, які здивували читачів у 2018 році. У рейтинг потрапила і пологівчанка, вчителька гімназії «Основа» Ірина Дадіані.


Наша стаття про «вчительку у рваних джинсах» опублікована на сайті "Районка" у жовтні 2018 року облетіла інтернет - простір і завоювала увагу багатьох українських ЗМІ!

 

- новина про те, що ця вчителька з міста Пологи прийшла на роботу в "рваних джинсах", стала однією з найпопулярніших і обговорюваних у багатьох ЗМІ регіону та навіть країни, - пише Actual.Today. - "Соціальний експеримент" Ірини Дадіані викликав бурхливі запеклі суперечки. До слова, один з учнів "вчительки в рваних джинсах" Павло Борисов зайняв призове місце на Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" з проектом "біогенератор кисню".

 

 

 

Нагадаємо, що сказала сама пані Ірина з приводу зовнішнього виду вчителя:

 

• Зранку на роботу замість класичних і звичних брюк одягнула рвані джинси. Почувала себе комфортно і впевнено, учні відреагували теж добре. Але коли потрапила на очі своїм колегам вчителям, реакція була неоднозначна. Вважаю, ні я сама, ні мої навички у викладанні навчального предмета не змінились через зміну мого іміджу в одязі. Ми повинні відходити від стереотипів, і змінювати мислення суспільства по принципу того, що я відношусь до людини, відповідно її зовнішнього виду. Намагаючись відповідати сформованим стереотипам, багато дітей почувають себе невпевнено і не мають можливості самовиражатися. Формують своє відношення один до одного відповідно зовнішнього виду і якщо хтось одягнений відмінно від прийнятих норм, його вже сприймають інакше. Я не закликаю завтра всіх вдягнути джинси, я закликаю людей відноситися до інших згідно їх вчинків, а не зовнішнього вигляду!

 

Пологівці, у новому році не бійтеся бути сміливими та креативними, а ми обовязково напишемо про вас!

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)