Опитування:Чого не знають батьки про дитячі табори ? Есть фото

11 Серпня в 11:30  0  606

АсортіОпитування:Чого не знають батьки про дитячі табори ?

Влітку батьки намагаються відправити своїх діточок у літній табір відпочинку, аби їхні чада не лише мали можливість оздоровитися, а й з користю провести час.


Керівництво ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” та профспілковий комітет кожного року надає прекрасну можливість дітям працівників підприємства відпочити в одному із найкращих дитячих таборів Бердянську. Ми попросили поділитися враженнями від відпочинку дітей, які вперше в своєму житті побували у таборі.

 

Діма Семененко, 9 років: 

- Найбільше сподобалась дискотека і різні заходи, що проводились на “арені”! Я із задоволенням приймав участь у спортивних змаганнях і ходив на мультики! Я все уявляв по-іншому, думав що дискотека буде у будівлі, а не на вулиці. Тому обов'язково поїду ще.

 

Єгор Троян 13 років:
- Я сподівався що табір буде виглядати інакше: наприклад, дерев’яні будиночки з Wi-Fi, у їдальні їжу ми будемо накладати самі собі у тарілки. Розважальні заходи були цікаві, але не сподобалось те що на морі купатися можна не довго і пірнати не можна. Ще ми весело проводили час під час тихої години, ховалися у шафки від вожатих!

 

Ангеліна Отрішко, 12 років

 - Я планувала, що буду купатися у морі цілу годину, як з батьками, але так не можна. Мені сподобалась екскурсія по Бердянську, ми збирались на міст з якого було видно все місто! Там ми зробили класні фото! Вожаті такі добрі, часто нас смішили! Загалом, все було супер!

 

Іринка Дмітрієва, 9 років

 - Я б хотіла вільно гуляти по всій території табору, але як виявилось потрібно бути біля вожатих, бо вони за нас відповідають! Вожаті у нас добрі були. Ще нам потрібно було спати під час тихої години, а так хотілось з дівчатками поговорити. А так мені все сподобалось, але це я зрозуміла лише в останні дні!

 

Тимофій Дмитренко, 11 років

 


- Вільного часу було мало, кожного дня ми були задіяні в різних заходах. Більше хотілось нічого не робити. Спочатку я сумував за рідними, але час швидко промайнув і мені вже не хотілось їхати додому! Сподобалось кожного вечора ходити на дискотеку і танцювати.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)