Дитячий вандалізм у Пологах

7 Травня в 10:04  0  1708

Події містаДитячий вандалізм у Пологах

Дитячі майданчики, встановлені у різних куточках міста – найкращі місця для активного дозвілля малечі. Весняне тепло – сприяє активному їх відвідуванню. Та не завжди відпочинок діти проводять з користю.


Днями пошкоджень зазнав дитячий майданчик по вулиці Цілинній (м-н Собачки). Там місцеві мешканці по периметру майданчику висадили квіти і молоді деревця в квітники зроблені із автомобільних шин. Як могли, намагались облагородити територію. Не оцінили роботу дорослих діти - повиривали квітники та рослини.

 

Шкоду робили місцеві діти. Квартальна разом із іншими мешканцями мікрорайону намагалися достукатися до батьків бешкетників, просили відновити пошкодження. Ніякої реакції з їх боку не послідувало.

 

Крім зруйнованих квітників, хтось із дітей пошкодив нову гойдалку - зламали кріплення.

 

- У дітей наявні проблеми з вихованням, коли дорослі їм роблять зауваження з приводу поведінки, вони відповідають нецензурної лайкою! Боляче бачити таке ставлення до чужої роботи з боку дітей і їх батьків, адже з любов'ю все робимо саме для них. До бесіди з батьками невихованих дітей, будемо залучати дільничного, - говорить квартальна Світлана Дідович.

 

Батькам на зауваження: ми вимагаємо від керманичів міста створення гідних умов проживання, при цьому часто не можемо дати раду собі. Не забуваймо: діти - наше відображення!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
16
Жах
39
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)