Дитяче свято для особливих дітей Есть фото

31 Травня в 15:27  0  993

Події містаДитяче свято для особливих дітей

Є категорія дітей, які потребують особливого ставлення, уваги, терпіння і любові. Це діти з фізичними чи психологічними вадами. Батькам яких також, як і дітям потрібна увага і розуміння. В переддень свята Дня захисту дітей, цим та іншим діткам волонтери дарували радість, тепло сердець та позитивний настрій.


Свято для дітей пройшло сьогодні, 31 травня у відділенні соціальної реабілітації дітей з інвалідністю КУ “Територіальний центр соціального обслуговування” Пологівської районної ради. Окрім дітей центру на свято завітали маленькі гості із садочку “Теремок” і “Лисичка”.

 

Свято для особливих дітей організували і провели волонтери благодійної організації “Любов ближнього”, допомагав їм танцювальний колектив будинку культури с. Поліг “Натхнення”, працівники закладу, а також діти з інвалідністю. Вони приготували для гостей вітальні вірші.

 

Для малечі та їхніх батьків команда волонтерів підготувала святковий концерт, веселі ігри, батут та солодку вату. Найбажанішим та найочікуванішим моментом для дітей стало вручення подарунків.

 

Кожна дитина отримала подарунки від міжнародної проекту “Сумка самарянина”. Протягом п'яти років БФ “Любов ближнього” співпрацює з даним проектом аби мати змогу дарувати дітям прекрасні подарунки.

 

Хай Господь оберігає особливих дітей і дає підтримку їх батькам! Зі святом!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)