Олександр ДУДКА: «За кожним зверненням – людське благополуччя, здоров’я і надія. І мій обов’язок – вислухати й допомогти…»

3 Липня 2013 12:24  0  3902

ОсобистістьОлександр ДУДКА: «За кожним зверненням – людське благополуччя, здоров’я і надія. І мій обов’язок – вислухати й допомогти…»

У відкритому діалозі

 

Визначальною рисою роботи народного депутата України Олександра Дудки завжди були і є прийоми громадян, зустрічі на місцях, посилена взаємодія з органами районної і міської влади. Адже, як зазначає сам Олександр Іванович, тільки у відкритому діалозі, у тісній взаємодії з органами влади і громадянами відчуватимуться позитивні результати і зрушення у вирішенні актуальних питань сьогодення.

 

Жителі районів 82-го виборчого округу постійно переконуються у правильності такого підходу народного депутата до справи, у повазі й увазі його до земляків, у бажанні посприяти у вирішенні нагальних питань соціально-економічного розвитку.

 

На особистих прийомах Олександра Дудки двері народного обранця дійсно відкриті для всіх, і без уваги не залишається жоден громадянин.

 

- За кожним зверненням – людське благополуччя, здоров’я і надія. І мій обов’язок – уважно вислухавши всіх і кожного, зробити все для того, щоб надати необхідну допомогу, - наголошує Олександр Іванович.

 

– Все, що залежить від мене особисто, я зроблю і докладу максимум зусиль, щоб вирішити ті питання, які турбують моїх земляків, - зауважує народний депутат.

 

На обласному і державному рівнях Олександр Дудка сприяє вирішенню проблем, які існують на території 82-го виборчого округу, на обласному та державному рівнях. Наприклад, задля газифікації власних садиб 186 жителів Гуляйпільського району уклали договори на отримання кредитів від обласного Фонду індивідуального житлового будівництва на селі. На сьогодні практично виплачено 30 % взятих кредитів.

 

З питання продовження будівельних робіт підвідних газопроводів до сільських населених пунктів Олександр Дудка провів робочу нараду з керівництвом ТОВ «Газфаєрінвест» та НАК «Нафтогаз України», де отримав підтримку у вирішенні питання завершення будівництва. Також однією з найболючіших проблем нашого округу є дороги.

 

Нещодавно Олександр Іванович зустрівся з міністром інфраструктури Володимиром Козаком та головою Державного агентства автомобільних доріг України Євгеном Прусенком. Учасники цієї зустрічі домовилися про збільшення обсягів виділених коштів на ремонт доріг загального користування. Як результат – 8 мільйонів гривень для двох районів – Пологівського та Гуляйпільського.

 

Олександр Дудка зазначає, що уважне і чуйне ставлення до людей було і залишається пріоритетним в роботі його як депутата, а також у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

 

Олена МУХА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)