Олександр Дудка:«Для результативної роботи нам не вистачає єднання»

17 Квітня 2013 11:14  0  2933

ОсобистістьОлександр Дудка:«Для результативної роботи нам не вистачає єднання»

Минулого тижня народний депутат України Олександр Дудка здійснив робочу поїздку на свій округ, під час якої традиційно відвідав і Пологівщину.

 

Нагадаємо, що під час візиту народний депутат разом із пологівцями взяв участь в урочистому заході - висаджуванні алеї «Єднання поколінь».

 

Знайшов час Олександр Іванович поспілкуватися і з журналістами «Районки».

 

У розмові про депутатську діяльність народного депутата Олександра Дудки ми запитали його про те, чи є певні досягнення та позитивні результати в роботі, адже 22 березня минуло сто днів, як працює новий склад ВРУ.

 

- Перш за все, я зазначу, що приємно бувати на таких урочистостях, як сьогодні у вас. І, звісно, чоловік поважає себе ще більше, коли виконає три головні справи: посадить дерево, зведе будинок та гідно виховає сина. Тому такі добрі справи, а вони, до речі, проводяться і у Гуляйпільському районі, залишають приємні враження.

 

Нагадаю, 30 березня на святкуванні Дня заснування Гуляйпільського району було висаджено троянди, відкрито два дитячих майданчики; у колегіумі «Лідер» після капітального ремонту було відкрито спортзал... Крім цього, за моїм сприянням відбулась реалізація в окрузі одного з механізмів Кіотського протоколу, а саме - програми енергозбереження.

 

Це прекрасно! Ми разом з гуляйпільською та пологівською владою наче студенти, які гарно склали іспит. Приємно, коли нам вдається робити добрі справи. Сюди можна віднести і газифікацію, і роботи з прокладанням нових водогонів у селах...

 

З ремонтом доріг, на жаль, усе не так гарно, як хотілося б. Днями у мене відбулась зустріч із начальником Облавтодору з питань ремонту доріг у Гуляйпільському і Пологівському районах, під час якої ми обговорили обсяг та напрямки роботи. Адже не секрет, що гірших доріг, ніж у цих двох районах, немає.

 

- Як же вирішити проблему з дорогами?

 

- Дороги зараз активно ремонтують, але у напрямку Харкова, Краснограда... Ви знаєте, що відрахування на ремонт доріг йде від кожного реалізованого літра пального на окремій території. Як колишній керівник сільгосппідприємства, я можу назвати приблизну кількість спожитого пального у Пологівському районі, враховуючи відому мені площу сільськогосподарських земель. Якщо взяти до уваги, що у Пологівському районі сільгосппідприємства використовують понад 25 000 т дизпалива та понад 10 000 т бензину, а також близько 30000 т палива споживають фізичні особи, то на ремонт доріг Пологівщини має надходити близько 6 млн. грн. А минулого року надійшло лише близько 1 млн. 100 грн. Зазначу також, що для будівництва 1 кілометра дороги шириною 6 метрів та з урахуванням усіх вимог (для якісного будування) у середньому необхідно витратити близько 5 млн. грн. Тому, враховуючи те, що в наш час стрімко зросло навантаження на дорожнє покриття, я підтримую ідею платних ділянок за користування якісними дорогами, як це відбувається за кордоном.

 

Тобто, на мій погляд, наприклад, автошлях Київ-Харків вже можна зробити платним. Але плату слід брати за рух великовантажних авто. Адже для того, щоб в Україні були якісні дороги треба звідкись брати гроші на їх будівництво.

 

- Олександре Івановичу, Ви є ініціатором багатьох цікавих заходів в окрузі. Прикладом є висадка алей та багато інших. Скажіть, будь ласка, які ще акції заплановані в найближчий час?

 

- У Гуляйпільському, а з часом і в Пологівському районах проводитиметься акція «Чисте узбіччя доріг».

 

Раніше вони були розділені та закріплені за кожною з окремих адміністративних територій, включаючи бюджетні установи, організації. Вигорталось та вивозилось сміття, обрізались та білились дерева. Тож, я вважаю, такі традиції варто повернути. І ми це починаємо робити.

 

- Ви вже маєте досвід роботи народним депутатом, які враження від роботи у парламенті? Що з намічених цілей вже вдалось досягти за більш як 100-денний термін роботи в ВРУ?

 

- Ви знаєте, я пройшов усі необхідні ступені до статусу народного депутата. Нічого нового для себе у парламенті я поки що не побачив. Що стосується депутатської недоторканості, я мав її й раніше, проте ніколи нею не користувався. Як на мене, вона не потрібна. Що стосується пільг та службового житла, то підтверджу, що дали мені невелику кімнату у готелі (3х4), але жити там з родиною неможливо. І взагалі, навіщо надається готель, якщо два тижні на місяць ми знаходимось на територіях своїх округів?

 

Кімнатою у готелі я жодного разу не користувався, гостюю у сина, який мешкає у Києві. До речі, часто на роботу дістаюся саме на метро, дуже зручно. На жаль, через деструктивні дії опозиційних сил парламенту ми лише тиждень зі 100 днів змогли працювати у ВРУ. Трибуни парламенту більшість часу знаходяться заблокованими депутатами з опозиції. Це, звісно, не дає можливості працювати. Тому, як знаєте, нещодавно голова Верховної Ради Володимир Рибак прийняв рішення провести засідання не в залі засідань ВРУ, а в іншому приміщенні – на вулиці Банковій. Засідання відбулося, нарешті було розглянуто 22 законопроекти, прийнято з них 8, проте із залу ми змогли вийти тільки з охороною і через запасний вихід. Це не робота! Як народний депутат, я маю зобов’язання перед своїми виборцями, перед жителями територій мого округу, де люди чекають на їх виконання, а в результаті – мені це не дозволяється. Обурює! Для успішної діяльності українського парламенту політичним силам не вистачає одного – об’єднання.

 

А взагалі, у народного обранця є чіткий робочий графік, розписаний до 1 вересня. На місяць він виглядає приблизно так: перший тиждень праці - у парламенті, другий тиждень – у комітеті, третій – робота у парламенті і четвертий – робота на окрузі.

 

- Тоді побажаємо Вам, депутате, витримки і наполегливості у Ваших справах!

 

- Дякую і вам, дорогі пологівці, і побажаю гармонії, бути здоровими та не втрачати надії на краще майбутнє. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)